Grille Weber e-sklep grillmax.pl sprzedam • Cena: 20 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam sklep internetowy sprzedający grille i akcesoria do grillowania marki WEBER - amerykańskiej firmy o globalnym zasięgu, będącej niekwestionowanym liderem w swojej branży.
WEBER to ikona grilla. To właśnie ta firma jako pierwsza wymyśliła grilla zamkniętego pokrywą. Urządzenia tej marki posiadają przemyślaną konstrukcję wynikającą z kilkudziesięcioletniej tradycji i doświadczenia w produkcji. Materiały używane do produkcji grilli oraz technologia ich wytwarzania plasuje produkty WEBER w klasie premium. Weber to grille węglowe, gazowe, elektryczne oraz całe mnóstwo akcesoriów.
Firma WEBER udziela 10 letniej gwarancji na swoje produkty.
Sklep cały czas działa i sprzedaje, oferując wszystkie produkty aktualnie dostępne u wyłącznego importera (Weber Polska). Jest wypełniony unikalnymi opisami i dobrze zoptymalizowany. Jest dobrze widoczny w sieci pod różnymi frazami. Posiada również profil na FB.
Sklep został zbudowany na platformie shopper. Jest zintegrowany z systemem płatności przelewy24.pl oraz usługami kurierskimi Apaczka chociaż często korzystamy z Inpostu.
Możliwości rozwoju:
Branża grillowa ma w Polsce ogromny potencjał. Klienci dokonują coraz częściej świadomych wyborów zakupowych decydując się na solidne i trwałe urządzenia renomowanych firm. Markowy grill Weber to dla wielu klientów nie tylko pewne, bezpieczne i wygodne urządzenie objęte wieloletnią gwarancją ale i prestiż.


Nieruchomości i urządzenia

Oferta sprzedaży obejmuje:
domenę grillmax.pl
działający sklep na platformie shopper
profil na facebook-u (ponad 2 tys. fanów)
towar znajdujący się aktualnie w naszym magazynie (ok. 11 tys. zł netto)


Wsparcie posprzedażowe

Osobie, która zakupi sklep udzielę wszelkich informacji na temat sposobu prowadzenia sprzedaży, promocji i marketingu.
Przekażę bazę klientów oraz udostępnię kontakt do specjalisty, który zajmował się realizacją akcji marketingowych i skutecznym pozycjonowaniem.


Powód sprzedaży

Prowadzę centrum ogrodnicze i szkółkę roślin ozdobnych. Ta działalność cechuje się bardzo silną sezonowością, która pokrywa się z sezonem grillowym. Nie łatwo jest panować nad tak złożoną z wielu asortymentów firmą. Obsługa e-sklepu wymaga większego zaangażowania z mojej strony i rzetelnego realizowania zamówień w zadeklarowanym klientowi czasie. Wbrew pozorom są to czynności praco i czasochłonne (pakowanie paczek, fakturowanie, zamawianie kuriera, kontrola płatności itp.). Poleganie na pracownikach u mnie się nie sprawdziło a sam nie daję rady. Po prostu nie da się złapać 'dziesięciu srok za ogon'. Muszę zatem odpuścić, chociaż ogromny wkład pracy w budowę i pozycjonowanie sklepu zaczął już dawać fajne efekty.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków