Funkcjonująca i rentowna restauracja na krakowskim Zabłociu • Cena: 700 000 zł
 • Przychody: 2 000 012 zł
 • Dochody: 1 540 000 zł
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników: 10
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Niepodważalnym atutem jest lokalizacja restauracji przy ulicy Zabłocie, a jej szyld widoczny z dwupasmowej ulicy głównej. Sąsiedztwo nowych osiedli mieszkaniowych, biurowców, uczelni, akademika, liceum międzynarodowego, przystanka tramwajowego oraz fabryki Shindlera również stanowi ogromną zaletę tego miejsca.

Zabłocie jest tętniącą życiem nową dzielnicą, która nadal się rozwija i przyciąga nowych potencjalnych klientów. Restauracje funkcjonujące w okolicy są tak zróżnicowane, że nie należy ich traktować jak konkurencji.

Sala konsumpcyjna posiada 38 miejsc siedzących, a w okresie letnim możliwość zorganizowania miejsca na ogródek przy współpracy z administratorem. W restauracji organizowane są spotkania biznesowo-lunchowe oraz śniadania przy współpracy z lokalnymi Airbnb. Na sali konsumpcyjnej istnieje możliwość wydzielenia miejsca na prowadzenie warsztatów tematycznych oraz strefy VIP.

Wnętrze restauracji jest przytulne i zachęcające do odwiedzin. Jest pełne roślin i drewna, a każdy szczegół projektu wnętrza został dopieszczony do ostatnich centymetrów.

Kuchnia oraz część barowa została wyposażona w sprzęt najwyższej jakości.

Lokal posiada odbiór sanepidu oraz koncesje na sprzedaż i spożywanie napojów alkoholowych TYPU A I B (piwo i wino) - istnieje możliwość rozszerzenia.

Cena odstępnego 700.000 PLN (do negocjacji).

W cenie odstępnego przekazujemy w pełni wyposażony lokal gastronomiczny z całokształtem: doświadczeń, wynegocjowanymi bardzo dobrymi cenami w hurtowniach spożywczych oraz know-how i niezbędnymi, skrupulatnie opracowanymi procedurami wprowadzonymi do zarządzania restauracją. W zależności od zapotrzebowania sprzętowego cena może ulec zmianie.

Lokal funkcjonuje normalnie i jest to rentowny projekt. Natomiast restaurację sprzedajemy z powodów osobistych i relokacji.

Szczegóły na temat wyposażenia, umów, obrotów i wszystkiego, co związane z lokalem opowiemy na spotkaniu z konkretną zainteresowaną osobą.

*Zdjęcie poglądowe.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

3 miesiące.


Powód sprzedaży

Wyjazd z kraju.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków