Food truck Burgerownia • Cena: 70 000 zł
 • Przychody: 400 000 zł
 • Dochody: 180 000 zł
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 5
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do sprzedania mamy Food Truck Burgerownia we Wrocławiu. Burgerownia znajduje się w Centrum Wrocławia w okolicach Rynku. Otwarta w 2020, działa już prawie 3 lata. Burgerownia jest dobrze znana we Wrocławiu. Jest w całości wyposażona niezbędnym sprzętem do prowadzenia biznesu.

Dużym plusem jest to, że Food Truck znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Ogromy ogródek przed Food Truckiem przy Odrze, co w sezonie letnim daje spory potencjał. Fajny widok z ogródku na Odrę oraz zachód słońca. W tym samym miejscu znajduję się klub nocny. Oprócz wszystkiego niezbędnego sprzętu do prowadzenia biznesu Food Truck też posiada dostawczy samochód VW Golf.

Food Truck ma ogromny potencjał do rozwoju. Współpracujemy z Glovo, Bolt Food, Pyszne, Uber Eats, Wolt. Burgerownia ma dużo opinii na tych portalach. Też posiadamy własną stronę internetową z możliwością składania zamówień. Nowy nabywca dostaje w 100% gotowy biznes.

Food Truck jest zarejestrowany, posiada wszystkie dokumenty i odbiór sanepidu. Właściciel jest w stanie wyszkolić nowego nabywcę od A do Z. Jak ten biznes prowadzić, co ewentualnie poprawić w przyszłości, itd.

Proszę tylko o poważne oferty. Wszystkie pozostałe szczegóły chętnie udzielę na spotkaniu. Speak EN/RU/UA/PL. Proszę dzwonić bezpośrednio.


Nieruchomości i urządzenia

Wyposażenie:
-zamrażarka podblatową szt 1
-lodówka szt. 1
-szafka podblatowa gastronomiczna
-frytura podwójna z szafka x2 sztuki
-płyta indukcyjna
-grill x 1
-bemar podgrzewacz z kranem spustowymx1
-kamery sztuk x 1
-router
-okap
-przywoływacz klientów
-tablet do systemu Restaumatic
-zamrażarka mała x1
-blat roboczy
-półki
-szafki
-czajnik
-zlewy oddzielny do warzy, jajek
-samochód VW Golf 2000 rok
-krzesła , stoły
oraz wszystko co związane z marką: logo, dostęp do kont Google, Instagram, Facebook, baza klientów, przepisy, kalkulacje produktów


Wsparcie posprzedażowe

Właściciel jest w stanie wyszkolić nowego nabywcę od A do Z.


Powód sprzedaży

Inwestycja w inną branżę.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków