Firma zarządzająca nieruchomościami • Cena: 8 000 000 zł
 • Przychody: 3 500 zł
 • Dochody: 1 200 000 zł
 • Rok założenia: 2003
 • Liczba pracowników: 14
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku zarządzania nieruchomościami, najmem oraz pośrednictwa obrotu nieruchomościami. Przez ostatnie 21 lata zdobyliśmy zaufanie klientów i zbudowaliśmy silną markę, oferując wysokiej jakości usługi w branży nieruchomości.

ROI wynosi ok. 15%

Posiadamy licencję zarządcy nieruchomości, co stanowi potwierdzenie naszego profesjonalizmu i umiejętności radzenia sobie z wszelkimi aspektami zarządzania nieruchomościami. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów, którzy posiadają wszechstronne wykształcenie wyższe oraz podyplomowe z dziedziny nieruchomości i branż pokrewnych. Ta wiedza i doświadczenie są naszym atutem, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim potrzebom klientów.

Nasza oferta sprzedaży obejmuje:
1. Zarządzanie nieruchomościami: Oferujemy kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami, które obejmują nadzór nad codziennymi operacjami, utrzymanie budynków i terenów, monitorowanie terminów płatności zobowiązań, obsługę umów i wiele więcej. Naszym celem jest maksymalizacja zadowolenia naszych klientów poprzez skuteczne zarządzanie ich nieruchomościami.
2. Zarządzanie najmem: Jesteśmy ekspertami w zarządzaniu najmem, dbając o wszystkie aspekty związane z wynajmem nieruchomości. Oferujemy profesjonalną obsługę najemców, która obejmuje przeglądy nieruchomości, rozwiązywanie problemów technicznych, windykację czynszu i prowadzenie negocjacji dotyczących umowy najmu.
3. Pośrednictwo obrotu nieruchomościami: Posiadamy szerokie portfolio nieruchomości dostępnych do sprzedaży, wynajmu i dzierżawy. Nasi doświadczeni pośrednicy pomogą znaleźć właściwe rozwiązanie dla Twoich potrzeb nieruchomościowych, niezależnie od tego, czy jesteś nabywcą, sprzedawcą czy najemcą.

W związku z tym, że chcemy skierować naszą firmę na nowe tory rozwoju, postanowiliśmy wystawić naszą działalność na sprzedaż. Przekazując nasze 21-letnie doświadczenie oraz dobrze ugruntowaną markę, gwarantujemy przyszłemu właścicielowi doskonałą bazę do kontynuowania działalności.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszej firmy, zapewniamy Ci wsparcie w procesie przejęcia. Oferujemy wiedzę, szkolenia oraz nasze sprawdzone metody działania, aby pomóc Ci osiągnąć sukces w branży zarządzania nieruchomościami.

Jeżeli jesteś przedsiębiorczynią lub przedsiębiorcą gotowym na wyjątkową szansę przejęcia dobrze prosperującej firmy specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami, to nasza oferta jest dla Ciebie. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie, podczas którego omówimy szczegóły sprzedaży.

Dołącz do naszego sukcesu i stań się właścicielem jednej z najbardziej renomowanych firm zarządzających nieruchomościami na rynku.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Tak, do roku.


Powód sprzedaży

Chęć przejścia na emeryturę.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków