Firma produkująca wyroby z drewna • Cena: 24 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2021
 • Liczba pracowników: 1
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

🎉 Gotowy Biznes z Gwarancją Sukcesu! 🎉

Po trzech latach dynamicznej działalności w branży produkcji i sprzedaży upominków oraz wyrobów z drewna, przyszedł czas, aby przekazać tę pasję dalej. Firma Makeithappen, ugruntowana na rynku od 2021 roku, zyskała uznanie setek zadowolonych klientów, stając się symbolem doskonałości i innowacji. Teraz to właśnie Ty możesz przejąć stery tego dobrze prosperującego biznesu i kontynuować jego sukces!

Co oferujemy:

1. Solidna Marka - Makeithappen: Zbudowana od podstaw od 2019 roku, marka Makeithappen jest synonimem wysokiej jakości i kreatywności. Dzięki solidnej reputacji i ugruntowanemu wizerunkowi na rynku, masz pewność, że Twoja firma będzie miała solidne fundamenty do dalszego rozwoju.

2. Zaawansowana Technologia Laserowa: Maszyna Laser TEC CL 1490 135W GSI to gwarancja precyzji i efektywności. Dzięki możliwości precyzyjnego cięcia i grawerowania, tworzenie wyjątkowych produktów stanie się dla Ciebie łatwe i satysfakcjonujące.

Parametry Lasera:
Długość fali: 10600nm
Częstotliwość: 20kHz
Moc tuby: 100-135W
Pole robocze: 900x1400 + przelot po szerokości 1400 mm
Typ lasera: CO2
Ogniskowa: Do wyboru: 1,5 2 2,5 3 4 5
Regulacja wysokości stołu: 250 mm lub 400 mm
Minimalny punkt: 0,15 mm
Minimalna litera: 2 mm
Maksymalna szybkość: 1.000 mm/s
Powtarzalność: 0.005 mm
Chłodzenie: Woda w obiegu zamkniętym

3. Gotowe Projekty w Formacie AI Dysponujemy ponad 1800 gotowymi projektami w formacie AI , które możesz dostosować do swoich potrzeb w mgnieniu oka. To szybki sposób na rozpoczęcie produkcji i osiągnięcie sukcesu już na starcie!

4. Wsparcie i Doradztwo Nasz doświadczony zespół ekspertów jest gotowy udzielić Ci kompleksowego wsparcia na każdym kroku. Od konsultacji biznesowych po techniczne wsparcie - z nami osiągniesz swoje cele biznesowe szybciej i skuteczniej.Maszyna wymaga naprawy, wstępna
wycena naprawy to 4500 zł, ewentualny dodatkowy koszt to wymiana elektroniki
szacowany koszt ~3000 zł. Istnieje możliwość udostępnienia wyceny naprawy plotera.

Cena samej maszyny - 12 000 zł
Faktura VAT


🚀 Opcje Sprzedaży, Dopasowane do Twoich Potrzeb:

1. Pełen Pakiet Biznesowy Maszyna LaserTEC CL 1490 135W GSI, marka Makeithappen, gotowe projekty i kompleksowe know-how - wszystko, czego potrzebujesz, aby od razu rozpocząć prowadzenie swojego biznesu. Cena 24 000 zł.

2. Start-Up Package Jeśli już masz swoją maszynę, ale potrzebujesz gotowych projektów i wsparcia marketingowego, wybierz tę opcję. Dostęp do marki Makeithappen, gotowych projektów i eksperckiego doradztwa. Cena: 13 000 zł.

Skontaktuj się z nami już dziś pod numerem 513148704 lub napisz na adres e-mail. Poznaj więcej na naszym profilu na Facebooku Instagramie Makeithappen. Nie przegap tej wyjątkowej okazji na przejęcie biznesu, który odnosi sukces!


Nieruchomości i urządzenia

Laser CO2


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

uszkodzenie maszyny

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków