Firma "Pasmanteria" - Lider na rynku od 30 lat • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 1989
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Wystawiam do sprzedaży firmę z ugruntowaną, 30 letnią tradycją na lokalnym rynku w Leżajsku. Być może najstarszy sklep w polskiej sieci detalicznej z polskim kapitałem, którego początki sięgają 1989 roku.
Jako lider w branży detalicznej artykułów pasmanteryjnych i bielizny osobistej, firma przetrwała wiele prób pokonania przez konkurencję. O stabilności świadczy także fakt, iż od przeszło 20 lat firma zatrudnia stałą, zaangażowaną i pracowitą kadrę handlową, a prowadzona jest przez właściciela z ponad 50-letnim doświadczeniem biznesowym oraz prowadzi sprzedaż polskich, wysoko jakościowych produktów.

Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną obejmującą:
-ogromny wybór pasmanterii,
-artykuły dziewiarstwa ręcznego,
-artykuły kreatywne i dekoracyjne
-włóczki
-galanterię
-rajstopy
-bieliznę dobrych polskich marek
-metraż podstawowych tkanin w krawiectwie.

Metraż sklepu wynosi blisko 90 m2 i znajduje się w wynajmowanym, ogrzewanym lokalu w samym centrum miasta, tuż naprzeciwko dużego parkingu, w sąsiedztwie wielu sklepów detalicznych, apteki. Sklep składa się z części sprzedażowej oraz magazynowej, z prywatnym dojazdem do magazynu jak również posiada w pełni wyposażony węzeł sanitarny.

Firma zatrudnia od wielu lat dwóch tych samych lojalnych pracowników na pełny etat.
Jest nie tylko przedsiębiorstwem z wieloletnią tradycją, ale i również nowocześnie prosperującą firmą, prowadząca sprzedaż poprzez terminal płatniczy, korzystającą z internetu oraz konta bankowego online, sięgającą po nowiny z branży oraz profesjonalnego oprogramowania komputerowego.

Sklep jest w pełni satysfakcjonująco dochodowy i rentowny, szczegóły zysków, obrotów i kosztów chętnie zostaną zaprezentowane podczas osobistej rozmowy.

Zapraszamy do rozmów i negocjacji:)


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Ponieważ Pasmanteria stanowi cześć serca właściciela i posiada wielu stałych Klientów, w trosce o dalszy rozwój firmy właściciel oferuje możliwość coachingu i wsparcia po sprzedażowego w ramach umowy sprzedaży.


Powód sprzedaży

Decyzja o sprzedaży takiej firmy nie należy do łatwych. Została podjęta ze względu na wiek, stan zdrowia właściciela i brak możliwości przekazania go w rodzinie.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków