Firma IT z dwoma dochodowymi portalami internetowymi • Cena: 70 000 zł
 • Przychody: 0 zł
 • Dochody: 0 zł
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferuję sprzedaż dwóch platform usługowych - jedna platforma łącząca prawników z klientami, druga platforma łącząca wszystkie znane zawody.

Obie platformy mają możliwość bookingu dat usług, zapoznanie się z ofertą oraz cenami danej firmy / podmiotu. Nowoczesny system platform zapewnia bezproblemową obsługę programu.

Platforma za pomocą szybkich płatności obsługiwanych przez PayU pozwala na subskrypcję abonamentową oraz bardzo prostą i szybką drogę płatności dla klientów zainteresowanych usługami.

Konsultacje mogą odbywać się za pomocą wideokonferencji lub rozmowy telefonicznej.

Portal prawny jest wygodny dla prawników, ponieważ do południa zazwyczaj mają sprawy sądowe, a po południu spotkania, co znacznie ogranicza możliwość odbierania rozmów telefonicznych. Dodatkowo on-line prawnik może otrzymać od klienta dokumenty związane ze sprawą i przeanalizować je przed wydaniem opinii.

Portal dla specjalistów pozwala na zwiększenie swojego rynku usług bez zbędnej i kosztownej pracy związanej z budową i pozycjonowaniem strony internetowej.

Oba portale to wirtualne miejsce spotkań specjalistów z ze wszystkich branż zawodowych oraz potencjalnych klientów. Portal jest zoptymalizowany pod względem funkcjonalności, posiada mechanizmy samodzielnego zarządzania profilami przez prawników oraz profile klientów. Dodatkowo panel zarządzania dla administratora pozwala zarządzać ofertami dodanymi przez użytkowników oraz śledzić statystyki, realizować swoje własne promocje i dodawać swoje produkty na sprzedaż.

Serwer wraz z udziałami i wszelkimi prawami własności do systemu zostanie przekazany poprzez sprzedaż spółki (sprzedaż udziałów).

Jeden portal tylko za kwotę 35 000 złotych - 50% zwortu kosztu za stworzenie portalu internetowego
Cała spółka za kwotę 70 000 PLN

Spółka zarejestrowana w 2020 roku bez żadnych zobowiązań finansowych i niefinansowych.


Nieruchomości i urządzenia

Firma posiada prawo własnościowe do dwóch systemów - portali reklamowych wraz z kompleksową weryfikacją we wszystkich systemach w tym płatnościach PAYPAL i PAYU.


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniamy miesięczne wspracie posprzedażowe, niemniej systemy są testowane ponad rok czasu i zostały weliminowane wszelkie błędy techniczne. System nie jest wadliwy, wiec pozostaje tylko zarabiać na nim.


Powód sprzedaży

Cieżka choroba właściciela firmy - konieczność podjęcia leczenia za granicą.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków