Firma cateringowa - Kraków • Cena: 190 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2005
 • Liczba pracowników: 9
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonująca od 2005 roku firma cateringowa. Firma działa jako spółka cywilna, przewidywane jest kilka sposobów jej przejęcia lub odkupienia.
Jest w posiadaniu pełnej bazy klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych. Pokazuje się na wysokich miejscach w wyszukiwaniu w google. Posiada pozwolenia i odbiory Sanepidu od surowca do gotowej potrawy, w tym pozwolenie na działalność cateringową oraz zaopiniowany samochód transportowy.

Istnieje możliwość samodzielnej organizacji i obsługi imprez do 300 osób.
Lokal w którym funkcjonuje firma jest wynajmowany i mieści się na Czyżynach, zostanie on przekazany nowemu właścicielowi. Lokal przeszedł generalny remont w 2017 roku, ponadto przystosowany został pod nowe normy HaCCP. Jego projekt architektoniczny został zaopiniowany przez Sanepid. Możliwa bardzo długa współpraca.

Lokal to także bufet serwujący potrawy oraz dania na wynos. Stanowi to dodatkowe stałe źródło dochodu oprócz działalności cateringowej.

Firma posiada umowy na organizację imprez cateringowych w wielu miejscach Krakowa oraz stałych klientów, dla których organizuje imprezy.

Tylko konkretne oferty.


Nieruchomości i urządzenia

Infrastruktura lokalu:
- bufet 175,60m kw.,
- sala konsumpcyjna 59,90m kw.,
- kuchnia 36,97m kw.,
- magazyn stołów i krzeseł 10,50m kw.,
- obieralnia, myjnia termosów, magazyn bielizny, magazyny 36,21m kw.,
- szatnia i sanitariaty 11,42m kw.,
- korytarz, ciąg komunikacyjny 20,60 m kw.
Bufet stwarza możliwości obsługi bardzo dużych imprez jak i jest bazą cateringową. Firma ma pełną obsadę pracowniczą, kompletny sprzęt cateringowy. Są to miedzy innymistoły okrągłe, prostokątne, koktajlowe, krzesła z pokrowcami, porcelany, szkła, sztućce, bielizny stołowe oraz urządzenia cateringowe jak chafing dishes, kociołki, warniki, ekspres do kawy.

Możliwe jest przesłanie szczegółowej rozpiski sprzętu droga mailową osobom zainteresowanym ofertą.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków