Ekskluzywny salon fryzjersko-kosmetyczny • Cena: 730 000 zł
 • Przychody: 700 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników: 10
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpię funkcjonujący prestiżowy salon fryzjersko- kosmetologiczny klasy premium
o powierzchni 220 m2 zlokalizowany w samym centrum Rzeszowa k. rzeszowskiego rynku. Jedyne takie miejsce w obrębie ścisłego centrum miasta w bardzo znanym i rozpoznawalnym budynku. Rocznie miejsce odwiedzane przez ponad 8 500 tysiąca Klientów co daje olbrzymi potencjał rozwojowy.

Salon oferuje szeroką gamę usług od fryzjerstwa poprzez zabiegi kosmetyczne
i kosmetologiczne, laseroterapię, kosmetologie Hi- Tech, zabiegi Spa dla ciała i twarzy, usługi z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp i solarium. Dzięki specjalnie wydzielonym strefom i gabinetom przygotowanym dla poczucia dyskrecji, komfortu i odpoczynku w salonie bez problemu można obsłużyć nawet piętnastu Klientów jednocześnie, którzy nie odczują swojej wspólnej obecności.

Miejsce stworzone indywidualnie w 2018 roku, zgodnie z najnowszymi standardami i zasadami architektury. Wnętrze wykonano z ogromnym smakiem i najwyższą starannością. Autorska marka i niepowtarzalny projekt. Meble i wyposażenie wykonano na indywidualne zamówienie. Salon jak mówią Klienci ma niezwykły klimat, który odczuwa się zaraz po wejściu.

Aktualne zatrudnienie to 10 osobowy zespół wykwalifikowanych specjalistów takich jak styliści fryzur, dyplomowani kosmetolodzy, wizażyści, kosmetyczki oraz obsługa recepcji i manager. Jest to dobrze zorganizowany i funkcjonujący biznes.


Salon składa się z następujących miejsc.

- recepcja do obsługi klientów z miejscem sprzedaży kosmetyków i poczekalnią
- sala fryzjerska / 4 w pełni wyposażone stanowiska fryzjerskie i gabloty sprzedaży kosmetyków
- strefa pielęgnacji z 2 myjkami fryzjerskimi i stanowiskiem technicznym
- strefa poczekalni dla klientów z 2 sofami
- 4 gabinety / spa i masaże, kosmetologiczny, kosmetyczny i laseroterapii
- strefa poczekalni dla klientów kosmetyki i spa wraz z miejscami relaksu i wypoczynku
- miejsce kawiarniane z ekspresem do kawy i napojami dla Klientów
- sala do pielęgnacji dłoni i stóp
- 3 stanowiska do manicure
- 2 stanowiska do pedicure
- 2 gabinety z solarium
- pomieszczenie socjalne wraz z magazynem
- pomieszczenie administracyjno- biurowe wraz z magazynem
- łazienka


Wszystkie miejsca komfortowo urządzone i w pełni wyposażone spełniające wszystkie wymagania higieniczne i sanitarne. Nie sposób wyliczyć i podać w ogłoszeniu całego wyposażenia i wszystkich urządzeń fryzjerskich, kosmetycznych czy kosmetologicznych i spa, lecz pełna lista dostępna jest dla zainteresowanej osoby przedłożona zostanie na spotkaniu, oczywiście wszystko zostało wliczone w cenę. W pakiecie przekazane zostanie Know How, bazy danych, dostęp do strony www, konto rezerwacji on-line, konta na portalach społecznościowych, wszelkie kampanie reklamowe itp. W Google, Facebooku oraz innych portalach ocena salonu wynosi 4.8- 5.0 na 5.

Wysokość odstępnego wynosi 730 tysięcy złotych i obejmuje: wyposażenie całego salonu kosmetyczne, kosmetologiczne i fryzjerskie, aranżację wnętrz - wystrój, oświetlenie, reklamę zewnętrzną i wewnętrzną, meble, armaturę, oraz absolutnie fantastyczną lokalizację. Zmiana właściciela nie zaburzy w żadnym stopniu funkcjonowania i ciągłości działania tego miejsca.


Potencjał rozwojowy jest na bardzo wysokim poziomie – obecne udokumentowane przychody kształtują się na poziomie około 700 tysięcy złotych/ rok. W bieżącym roku zgodnie z analizami i prognozami przekroczą 1 mln złotych. Dla zainteresowanej osoby wszelkie dokumenty księgowe do wglądu.


Cena nie zawiera kosmetyków zabiegowych i do sprzedaży. Po remanencie przedstawiona zostanie pełna lista produktów do odkupienia.


Więcej informacji udzielę oraz pokaże lokal po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie poprzez kontakt telefoniczny.


Niniejszy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa handlowego. Inaczej mówiąc pozostawiamy sobie prawo do prowadzenia rozmów z wybranymi osobami.


Nieruchomości i urządzenia

Wartość odstępnego obejmuje: wyposażenie całego salonu kosmetyczne, kosmetologiczne i fryzjerskie, aranżację wnętrz - wystrój, oświetlenie, reklamę zewnętrzną i wewnętrzną, meble, armaturę, oraz absolutnie fantastyczną lokalizację. Zmiana właściciela nie zaburzy w żadnym stopniu funkcjonowania i ciągłości działania tego miejsca.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków