E-commerce - własna marka • Cena: 97 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Dzień dobry na sprzedaż oferuję e-commerce – suplementy oraz zdrowa żywność w niszowym bardzo szybko zyskującym na popularności trendzie.

W skład oferty wchodzi:

1. Prawa do marki – marka działa na rynku już blisko 4 lata i posiada około 30 produktów – etykiety, nazwy własne, receptury, rozpoznawalność, lojalni klienci – wartość 30 000 zł.
2. Sklep Internetowy – nowo stworzony wartość 12 000 zł.
3. Spółka z o.o. - spółka jest właścicielem marki, spółka uzyskała wszystkie pozwolenia z sanepidu oraz ma załatwione wszelkie sprawy związane z GIS – wartość 4 000 zł.
4. Konta w mediach społecznościowych z ponad trzyletnią historią z realnymi followersami. Instagram 5,5 k, Facebook ponad 2 k, Tik Tok – wartość 5 000 zł.
5. Zdjęcia z nowej sesji zdjęciowej – 3 000 zł.
6. Konto na Google Ads z historią – wartość 500 zł.
7. Konto reklamowe Facebook Ads – wartość 500 zł.
8. Konto na Allegro, około 20 ofert ze zdjęciami wysokiej jakości i opisami zgodnymi ze sztuką copywritingu – wartość rynkowa ofert 3 000 zł.
9. Know-how – wartość 7 000 zł.
10. Projekt nowego super produktu, którego domagają się klienci – dane do producenta podwykonawcy, z którym już omówione zostały szczegóły, projekt opakowania, projekt etykiety od grafika - praktycznie wszystko jest gotowe do wdrożenia – wartość 2 000 zł.
11. Kontakty do podwykonawców – wartość X.
12. Kontakty do firm sprzedających nasze produkty w swoich sklepach – wartość X.
13. Etykiety przygotowane przez grafików – około 30 projektów – wartość X.
14. Przekazanie kontaktu do analityków z dotacji z UE – współpracuję z firmą, która monitoruje dla mnie rynek dotacji i przygotowuje projekty. Jest 80% szans na otrzymanie dotacji dla tej marki na około 700 000 zł – nowy właściciel jeśli będzie chciał, to może podpisać wniosek lub zrezygnować.
15. Kontakty do Influencerów – około 10 współprac na zasadzie barteru w Influencer marketingu – w tym temacie jest bardzo dużo zapytań i prawdopodobnie sporo możliwości, ale nie miałem czasu się tym poważnie zająć, zapłaciłem agencji coś koło 8 000 zł za te obecne kontakty.
16. Wstępnie prowadzę rozmowy z firmami obsługującymi Amazon – zewnętrzne firmy za około 2 k miesięcznie mogą zająć się sprzedażą produktów za granicą na Amazon - prawdopodobnie w tym jest bardzo duży potencjał, jednak z braku czasu jeszcze się tym nie zająłem.

Podsumowując, wyceniam to wszystko na ponad 67 000 zł + wszystkie te rzeczy jak np. kontakty, których wartości nie mam jak wycenić, więc realna wartość jest sporo wyższa.

Do tego dochodzi to co mam na stanie – są to na ten moment produkty o wartości około 50 000 zł – 60 000 zł.

Czyli całość jest warta około 117 000 zł – 127 000 zł.

Jako że zależy mi na czasie, to proponuję do 25.04. obniżoną cenę -20/30 000 zł, czyli 97 k za całość – biznes + wszystkie produkty z magazynu.

Jest ewentualna możliwość zakupu połowy udziałów i wspólne dalsze rozwijanie firmy, ponieważ przy wdrożeniu Amazonu oraz uzyskaniu dotacji można stworzyć coś przynoszącego naprawdę spore zyski.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Gratis dorzucam wdrożenie, czyli po sprzedaży tydzień wsparcia i pomocy tak, aby nowy właściciel mógł spokojnie się wdrożyć.


Powód sprzedaży

Firmę sprzedaję z bólem serca, ponieważ poświęciłem na nią oraz na budowę marki bardzo dużo czasu i jest w niej ogromny potencjał, ale niestety nie mam czasu się tym w pełni zająć, ponieważ prowadzę też inne projekty.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków