Dochodowy sklep internetowy - telefony komórkowe • Cena: 700 000 zł
 • Przychody: 10 000 000 zł
 • Dochody: 700 000 zł
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż sklep internetowy prowadzony od 1 października 2016 roku zajmujący się sprzedażą telefonów komórkowych marki Xiaomi oraz OnePlus, a także dystrybucją kuponów Paysafecard. Ofertę sklepu można oczywiście poszerzyć o wszystkie inne marki telefonów, dodatki do telefonów, wszelkiego rodzaju gadżety czy też całą inną elektronikę, do której posiadamy dobry dostęp.

Obroty w 2018 roku :
Styczeń - 112 tys. zł
Luty - 121 tys. zł
Marzec - 481 tys. zł
Kwiecień – 661 tys. zł
Maj – 813 tys. zł
Czerwiec – 1,33 mln zł
Lipiec - 1 mln zł
Sierpień - prognoza 1 mln zł

Wzrost obrotów od marca obecnego roku spowodowany jest otrzymaniem kredytu. Obrót za rok 2017 to około 3,3 mln zł z czego zysk to około 200 tys. zł.

Dodatkowo posiadamy status klienta VIP na Allegro przez co możemy umieszczać swoje logo na aukcjach.
Możliwości rozwoju:
Powyżej podane obroty w przypadku posiadania większego kapitału mógłby być oczywiście zdecydowanie większe. Najlepsi sprzedawcy posiadają miesięczne obroty rzędu 6-8 mln zł na jednym koncie i gdyby nie ograniczone środki finansowe które posiadamy na ten biznes obroty jak najbardziej mogłyby być na tym poziomie.


Nieruchomości i urządzenia

Oczywiście sprzedaję zupełnie wszystko co wiązane z tym biznesem, wszelkiego rodzaju kontakty, prawa, wiedzę, informacje itp.

Posiadamy dwa konta na Allegro oraz domenę smarttel.pl


Wsparcie posprzedażowe

Pełne wsparcie przez ustalony czas, oczywiście w przypadku jakichkolwiek pytań, problemów zawsze służę pomocą.


Powód sprzedaży

Powodem dla którego sprzedaję ten biznes są ograniczone środki finansowe, które posiadam na tę działalność co sprawia, że jej prowadzenie jest dużo mniej komfortowe niż w przypadku posiadania odpowiednich środków.

Cena jaką chcę uzyskać za sprzedaż tego biznesu to 700 tys. zł. Jeśli ktoś dysponuje odpowiednimi środkami to nawet nie poszerzając asortymentu jest to kwota, która może zwrócić się w ciągu roku przy założeniu, że towar zawsze będzie na stanie i w przypadku tego biznesu jest jeszcze cała gama rzeczy jakie można wprowadzić, aby biznes przynosił jeszcze większe zyski.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków