Cukiernia lodziarnia - Śląskie • Cena: 1 600 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 1947
 • Liczba pracowników: 10
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Z uwagi na wiek emerytalny właścicielki - wystawiamy świetnie prosperującą cukiernię/lodziarnię na sprzedaż. Założona 70 lat temu, z tradycjami, znana w okolicy. Doskonała jakość produktów i receptur.

Biznes jest dochodowy, aktywny, świetnie prosperujący. Zakład produkcyjny wraz ze sprzętem, wykwalifikowana kadra, stali klienci, kawiarnia, desery lodowe, torty, ciasta.

Cukiernia / lodziarnia posiada pelny prosperujacy park maszynowy, piec cukierniczy. Wszystkie maszyny sa sprawne. Biznes dziala nieprzerwanie i cieszy sie duza popularnoscia wsrod klientow.

Sprzedaz dotyczy calej nieruchomosci, wraz z mieszkaniem na pietrze - mozliwosc rozbudowy. Rowniez spora dzialka i mozliwosc rozbudowy pod lokale/mieszkania itp. Polecam.

Kochasz tradycję, smaki dzieciństwa i cenisz sobie rodzinny biznes?

Mamy przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży XIX wiecznej kamienicy, w której skład wchodzi zarówno klimatyczne mieszkanie o powierzchni 106m2 usytuowane na 1 piętrze jak i również znajdującą się na parterze cukiernia z prawie 80-letnią tradycją oraz działka budowlana 565m2.

Lodziarnio-cukiernia jest rodzinnym biznesem od 4 pokoleń i decydując się na zakup nieruchomości, kupujący zobowiązuje się do jej prowadzenia i kontynuowania sukcesu jaki już osiągnięto.

Cukiernia Olanda istnieje od 1947 roku dogadzając kolejnym pokoleniom zadowolonych klientów. Rodzina mając ogromny sentyment do miejsca w które przez lata wkładała serce zobowiązała się do przekazania nowemu właścicielowi wszystkich receptur, których wartość jest bezcenna oraz całego wyposażenia cukierni wraz z samochodem chłodniczym.

Ta niecodzienna nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum( przy głównym placu) przepięknej i widokowej miejscowości Strumień w powiecie Cieszyńskim.

Takie oferty nie zdarzają się często więc jeśli cenisz sobie tradycję oraz prawdziwy rodzinny, lokalny biznes nie zwlekaj i skontaktuj się już dziś!

Dane techniczne:


Nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Strumieniu na działkach nr 139/4; 138/1; 140/3 obejmuje kamienicę mieszkalno - usługową z częścią dobudowaną zaplecza dla potrzeb cukierni. Położenie z bezpośrednim sąsiedztwem z ulicy Pocztowej, wejście główne do cukierni i części mieszkalnej od ulicy 1 - Maja. Nieruchomość wyposażona w infrastrukturę techniczną w postaci: wody, kanalizacji, gazu, teletechniki i energii elektrycznej. Dojazd utwardzony po działce nr 138/1 z ulicy Pocztowej. Sąsiedztwo pierzeje zabudowy zwartej kamienic usługowo - mieszkalnych. Na działce nr 138/1 usytuowana wiata stalowa o pow. 48,0m2. Budynek w zabudowie zwartej pierzeji kamienic z połowy XIX wieku. Technologia wykonawstwa tradycyjna. Pierwotnie parterowy, podpiwniczony. W późniejszym okresie nadbudowa i rozbudowa zaplecza dokonana w latach 80-tych. Fundamenty kamienne, ściany piwnic kamienno - ceglane. Mury ceglane. Strop nad piwnicą - sklepienie kolebkowe Stropy nad parterem -- sklepienia żaglowe i kolebkowe i strop Kleina. Nad I p. - strop drewniany. Dach drewniany 1-spadowy krokwiowo-płatwiowy. Pokrycie dachu blachą. Stolarka okienna PCV, stolarka drzwiowa PCV, drewniana płycinowa. Posadzki - płytki ceramiczne, wykładziny. Tynki wewnętrzne III kategorii. Okładziny ścian płytkami. Elewacja - tynk szlachetny. Instalacje: wod-kan, elektryczna, siły i światła, gazowa, c.o. z pieca gazowego i na paliwo stałe, teletechnika.

Dane charakterystyczne budynku Pu= 199,90m2, Pz = 115,00m2, Stan techniczno - użytkowy: dobry. Dane charakterystyczne wiata stalowa: Pu= 48,0m2m2.
Działka nr 139/4 o pow.: 179m2, Działka nr 138/1 o pow.: 375m2; dz. nr 140/3 o pow.:11m2. Łączna pow. działek: 565m2.


Nieruchomości i urządzenia

Zapraszam do rozmowy tel.


Wsparcie posprzedażowe

do ustalenia
https://www.kopalnia-nieruchomosci.pl/oferta/1909083122-4-1/strumien-cukiernia-z-tradycjami-od-1947-w-strumieniu


Powód sprzedaży

Wiek emerytalny wlascicielki

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków