Catering dietetyczny- Szczecin, Stargard • Cena: 150 000 zł
 • Przychody: 1 000 000 zł
 • Dochody: 190 000 zł
 • Rok założenia: 2013
 • Liczba pracowników: 4
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam catering dietetyczny działający na terenie Szczecina, Stargardu i okolicznych miejscowości. Oferujemy silną i rozpoznawalną w regionie markę.

Dzienna liczba dostaw wynosi od 90 (wakacje i grudzień) do ok. 130 zestawów dziennie (pozostała część roku). Naszym atutem jest bardzo atrakcyjna, lokalna baza klientów licząca ok. 4 000 osób. Daje ona duże możliwości up- i cross-sellingu.

Inwestycja pozwoli Państwu na szybkie i sprawne rozpoczęcie działalności, która umożliwi funkcjonowanie na bardzo dynamicznie rozwijającym się rynku również w warunkach kolejnych lockdown'ów.

Przedmiotem sprzedaży są wszystkie elementy niezbędne do kontynuacji i rozwijania działalności:
- cesja umowy najmu lokalu z kuchnią cateringową (lokal na terenie Szczecina, dzielnica Prawobrzeże, bardzo niski czynsz - 2500 zł netto m-nie);
- sprzęt gastronomiczny;
- zorganizowana logistyka dostaw do klientów (w cenie trzy auta typu furgon w tym jedno w leasingu);
- strona internetowa z bardzo intuicyjną i skuteczną wtyczką sprzedażową;
- skuteczny i sprawdzony system marketingowy (pozyskiwania nowych klientów);
- fanpage na Facebooku;
- wdrożony system zarządzania cateringiem MasterLife CRM oraz panel klienta znacznie przyspieszający proces obsługi;
- baza diet i jadłospisów skomponowana przez dietetyków;
- baza danych obecnych i byłych klientów;
- wdrożony system HACCP, dokumentacja BHP, system RODO;
- kontakty do dostawców;
- doświadczona kadra pracownicza.

Catering przynosi bardzo stabilne przychody (przychód roczny ok. 900 000 zł - 1 000 000 zł) oraz zyski (dochód brutto w ostatnich latach ok. 160 000 - 200 000 zł w zależności od poziomu inwestycji).
Powyższe kwoty mogą zostać zwielokrotnione np. poprzez rozbudowę dostępnej bazy produkcyjnej. W momencie zakupu przedsiębiorstwa otrzymają Państwo dokument wskazujący możliwe obszary rozwoju firmy w zależności od kapitału dostępnego na ewentualne inwestycje.

Cena zależy głównie od zakresu działalności, który chcieliby Państwo przejąć (od przejęcia samej marki z bazą danych i stroną www po zakup całej firmy z cesją najmu lokalu, autami dostawczymi i pracownikami) i wynosi od 150 000 zł (netto) do 300 000 zł (netto).

Jesteśmy otwarci na rozmowy dotyczące zakresu przejęcia oraz na negocjacje cenowe. Zbycie nastąpi w formie sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa.Nieruchomości i urządzenia

1) Sprzęt gastronomiczny niezbędny do kontynuowania działalności: kuchnie gazowe z piekarnikami, lodówki, zamrażarki, maszyny do krojenia/szatkowania warzyw, zgrzewarki do pakowania posiłków, boksy termoizolacyjne itd.

2) Zaplecze magazynowe (chłodnia, regały)

3) Auta dostawcze: VW Caddy (2006, własność), Ford Transit Courier (2018, własność), Ford Transt Courier (2020, leasing)

4) Wartości niematerialne i prawne (marka, strona www, system zarządzania cateringiem, systemy marketingowe)


Wsparcie posprzedażowe

Możliwość przekazania know-how i wdrożenia przez okres miesiąca stacjonarnie oraz on-line.


Powód sprzedaży

Jestem zaangażowany w jeszcze jedną działalność z narzeczoną a dodatkowo od stycznia ruszam z nowym projektem - firma produkcyjna w Niemczech. Niestety pozbawia mnie to wystarczającej ilości czasu na zarządzania cateringiem.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków