Aktywny portal internetowy dla projektantów i inwestorów budowalnych. • Cena: 150 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do sprzedaży jest 100% udziałów w Spółce, która zarządza działającą już od kilku miesięcy platformą internetową. Sprzedaż obejmuje również serwis posiadający mocno rozbudowaną funkcjonalność (m.in. publikacja artykułów branżowych, baza specjalistów, bazy ogłoszeń branżowych, Newsletter, sprzedaż powierzchni reklamowej, system rekomendacji i poleceń, certyfikaty, porady prawne i inne).

Uwaga: to nie jest wersja beta, to gotowa i płynnie funkcjonująca w sieci platforma internetowa osadzona na dedykowanym serwerze, odpowiednio zabezpieczona, oparta o język PHP 7.1 i bazie danych MySQL z mocno rozwiniętym i intuicyjnym systemem CMS, zaprojektowana o autorską wersję Laravel.

Portal skierowany jest do branży budowlanej i obejmuje kilku uczestników inwestycji: inwestora, jednostki publiczne, projektantów i specjalistów z dziedziny projektowania budowlanego. Odbiorcami są także specjaliści w roli poszukujących pracy. Platforma internetowa została uruchomiona ponad 6 miesięcy temu i w obecnej (początkowej) fazie rozwoju nie przynosi zysków. Każdy, kto zna potencjał branży, będzie w stanie uzyskać ponadprzeciętne dochody.

Jednym z założeń, stanowi zrzeszenie i wyróżnienie biur projektowych, projektantów, inżynierów i specjalistów, którzy oprócz posiadania wysokiej wiedzy, kierują się również wysoką etyką zawodową, są terminowi, wiarygodni i rzetelni.

Serwis działa nieustannie, wszystkie zadania są realizowane na bieżąco, przekazanie platformy odbędzie się z korzyścią dla inwestora i bez szkody dla serwisu. Do prowadzenia platformy niezbędna jest wiedza nt. branży budowlanej oraz kompetentne osoby, które będą kontynuowały dotychczasową pracę i rozwijały serwis o dużym potencjale. Serwis jest specjalistyczny, jednak odbiorcami jest grupa sięgająca blisko 200 000 projektantów i kilku milionów konsumentów będącymi inwestorami. Nazwa domeny nie jest podana z uwagi na uzasadnioną ochronę interesu obu stron.

Główne zalety marketingowe to m.in:
- realizacja wysokobudżetowych kampanii marketingowych w branżowych mediach - już od początku zadbaliśmy o budowanie dobrego wizerunku,
- płynne realizowanie działań marketingowych, SEO, m.in. pozyskujące ruch organiczny z kilku źródeł – dbamy od początku o rozpoznawalność, zasięg i prawidłową konwersję,
- pozycjonowanie TYLKO na bazie ruchu organicznego (bez kupowania): 1. storna w wyszukiwarce Google,
- platforma posiada wiele opcji do zarabiania i udostępniania powierzchni reklamowych w obrębie platformy,
- tworzenie baz danych na różnych płaszczyznach i inne.

Platforma zawiera rozbudowane funkcje, w tym m.in. informacyjną, opiniodawczą i społecznościową, publicystyczną, komunikacyjną – więcej informacji udzielamy drogą mailową.


Cena sprzedaży:
Wartość transakcji nie zawiera podatku VAT


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Istnieje możliwość doradztwa poprzez intensywne wsparcie przez pierwszy miesiąc, pomoc w dalszych okresach, przekazanie wszelkich kontaktów w celu rozwijania platformy, dostęp do niezbędnych aplikacji połączonych do platformy, zapewniające płynność w działaniu platformy. Pozostałe kwestie są do indywidualnego ustalenia.


Powód sprzedaży

Sprzedaż z przyczyn osobistych

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków