Sprzedam magazyn z zapleczem socjalno-biurowym  • Cena sprzedaży: 5 400 000 zł
  • Dodatkowe opłaty: –/mies.
  • Powierzchnia: 3200,00 m2
  • Pomieszczenia:
  • Kondygnacje:

Opis oferty

Hala, budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną 3200m2 ( część biurowa ok.300m2) na terenie 6600m2 -ogrodzonym, utwardzonym, monitorowanym z placem manewrowym dla tira. 5 bram rozładunkowo-załadunkowych, 3 niezależne wejścia do magazynu.
Nieruchomość położona jest w północnej części miasta Sochaczew, w kompleksie przemysłowym stanowiący bardzo dobry węzeł komunikacyjny na międzynarodowej trasie wschód- zachód.
Budynek parterowy, niepodpiwniczony, wolnostojący o kubaturze 7085m3 oraz 16800m3.
Atuty to: odległość większych miast, dogodny dojazd drogą wewnętrzną, dojazd do tras wylotowych, stosunek powierzchni biurowej do magazynowej, wysokość magazynu, wielkość placu manewrowego, brak ograniczeń ze strony sąsiedztwa zabudowy.

Teren utwardzony z asfaltu lanego i częściowo płytami ażurowymi, betonowymi. Ogrodzenie z paneli siatki stalowej z wjazdem, bramami rozwieranymi o szer. 5m oraz prefabrykowanych przęseł betonowych.

Stolarka okienna z PCV, świetliki dachowe, wrota stalowe, bramy segmentowe.
Konstrukcja nadziemna szkieletowa, ściany osłonowe z płyt warstwowych z rdzeniem z wełny mineralnej, stropodach konstrukcja stalowa, pokrycie warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej.

Wykończenie budynku.
Część biurowo-socjalna: okładziny ścienne, w sanitariatach glazura, w holu i pokojach biurowych panele ścienne, sufity podwieszane z płyt g/k, posadzki-terakota.

Część magazynowa: tynki cementowo-wapienne, malowane farbami, posadzki betonowe i przemysłowe.

Elewacje- ocieplenie ze styropianu, tynki gładkie, malowane farbami. Obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej.

Instalacje wewnętrzne i zewnętrzne. W części biurowej ogrzewanie co z kotła na paliwo stałe oraz ogrzewanie nawiewne w części magazynowej.
Instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, energetyczne. Linia telefoniczna.Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków