Plac z budynkiem po auto kasacji  • Cena sprzedaży: 1 500 000 zł
  • Dodatkowe opłaty: –/mies.
  • Powierzchnia: 5000,00 m2
  • Pomieszczenia: 3
  • Kondygnacje:

Opis oferty

Plac z budynkiem po auto kasacji ze wszystkimi koncesjami na kontynuowanie własnej działalności.

Niesamowita okazja.
Mamy dla Ciebie perłę wśród pomysłów na biznes. Jedyna auto kasacja w Płocku i okolicach, która czeka na nowego właściciela.

Na sprzedaż uzbrojony i ogrodzony plac z budynkiem – halą i biurami oraz koncesjami do 2025 z możliwością przedłużenia o kolejne 3 lata. Otwierasz swoją działalność i możesz prowadzić jedyną w Płocku auto kasację lub inną działalność.

Plac ogrodzony płotem betonowym, wylany i uszczelniony beton na całej powierzchni. Hala 571 m (ocieplona, dach – blacha), dwa biura 120 m, pomieszczenia socjalne, szatnia, łazienka, kotłownia. Całkowita powierzchnia działki 9300 m2. W 2023 roku założony nowy piec gazowy i zbiornik na wodę. Gaz i siła podprowadzone, szambo, hydrant. Nieruchomość o przeznaczeniu przemysłowym. W wysokiej hali kanał samochodowy i inne dogodności pod pracę z ciężkim sprzętem. Miejsce bardzo znane w Płocku i okolicach.

Działka o uregulowanym stanie prawnym. Gotowa do przejęcia od lipca 2023 r.
Łączna wartość działki, hali z biurami i pozwoleń – 1 500 000 zł.

Jeżeli zdecydujesz się na kontynuowanie działalności auto kasacji, to masz zagwarantowanych stałych odbiorców, renomę i wsparcie właścicieli w prowadzeniu tego eko biznesu. Złomowanie i segregacja odpadów to świetlana przyszłość a ceny żelaza, plastiku czy szkła ciągle rosną. Jeśli chcesz, aby Twoja praca miała sens i była dobrze płatna, to ten biznes jest dla Ciebie. Dbałość o naszą planetę to niewątpliwie największe wyzwanie dla ludzkości. A jeśli można na tym zarobić, to mamy komplet szczęścia.

Oferta biura ALN Nieruchomości. Jako Agencja Pośrednictwa pobieramy prowizję.
Powyższy opis sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków