Nieruchomość komercyjna, położona w Milanówku przy głównej trasie z Warszawy do Żyrardowa  • Cena sprzedaży: 3 900 000 zł
  • Dodatkowe opłaty: –/mies.
  • Powierzchnia: 758,00 m2
  • Pomieszczenia:
  • Kondygnacje: 2

Opis oferty

Tutaj możesz rozwinąć swój biznes.
Milanówek, Podkowa Leśna i Grodzisk Mazowiecki, to rozwijające się gminy. Liczne centra logistyczne, przedsiębiorstwa oferujące miejsca pracy, rozbudowujące się okolice pod miastem oraz bardzo dobra infrastruktura powodują, że z roku na rok osiedla się coraz więcej młodych i dobrze zarabiających osób. To sprzyja rozwijaniu biznesu i tworzy nowe możliwości rozszerzania oferty usług dla konsumentów.
Elegancki budynek o powierzchni 758 m2 z możliwością własnej aranżacji wnętrz doskonale sprawdzi się dla działalności w różnych obszarach: Firm branży szkoleniowej, edukacyjnej - szkoła tańca lub językowa,medycznych -przychodni lekarskich lub kliniki jednego dnia ,fitness club, SPA i wielu innych.
Zadrzewiona działka o powierzchni 3300m2 z własnym parkingiem oraz wjazdami z dwóch stron budynku zapewni Klientom komfort podczas korzystania z oferowanych usług.
Doskonały punkt komunikacyjny zapewni Klientom dogodny dojazd zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej.
Budynek oddany do użytkowania.
Wjazd na S8 -15 min, dojście do stacji WKD 5 min, do PKP 10-12 min.
Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego i umówienia się na prezentację.

Nieruchomości i urządzenia:
3 900 000

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków