Zyskowna spółka dostawa i montaż drewna


Drewno, Meblarstwo
Budownictwo, Architektura, Projektowanie
Warszawa, Mazowieckie

 • Cena: 1 950 000 zł
 • Przychody: 2 000 000 zł
 • Dochody: 400 000 zł
 • Rok założenia: 1999
 • Liczba pracowników: 5
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam firmę działająca na rynku od ponad 20 lat, dochodową, z kontraktami, stałymi zleceniodawcami, z dużym potencjałem. Spółka zajmuje się usługami w zakresie dostaw i montażu drewna - podłogi, okładziny ścienne, tarasy zewnętrzne, elewacje, etc. Zajmuje się też sprzedażą materiałów dla odbiorców indywidualnych i hurtowych. Współpraca ze stałymi dostawcami drewna, materiałów chemii parkieciarskiej i wszelkich środków do wykonywania usług. Stali pracownicy na zasadzie podwykonawstwa. Pracownicy biurowi do obsługi zleceń. Dodatkowo w firmie działa sklep internetowy z produktami renomowanych producentów chemii budowlanej. Firma jest znana na rynku, wymaga na pewno energicznego zarządzania i kontynuacji trwających od wielu lat projektów.
Możliwości rozwoju:
Możliwość rozwoju firmy jest, szczególnie obecnie, niemal oczywista. Obecnie, kiedy wszystkie firmy tego profilu działalności przeżywają prawdziwe oblężenie, zwiększanie sprzedaży usług zależeć będzie tylko od możliwości i chęci nowego właściciela.


Nieruchomości i urządzenia

Własnościowa siedziba w Warszawie - biuro i magazyn, łącznie ok. 65 m2 na dwóch poziomach. Samochód dostawczy Volkswagen Transporter, pierwszy rok po leasingu, maszyny szlifierskie Hummel, polerki, cykliniarki kątowe, różnego rodzaju Piły, wkrętarki, wiertarki, mnóstwo sprzętu używanego na potrzeby prowadzonych prac. Biuro wyposażone w dwa stanowiska pracy - komputery, telefony mobilne i stacjonarne, szafy, biurka, etc. Kuchnia i łazienka w części magazynowej na dolnej kondygnacji. W części magazynowej regały, półki do przechowywania sprzętu i materiałów. Wzorniki, witryna z reklamą, wszystko co potrzebne do prowadzenia działalności.


Wsparcie posprzedażowe

Przewiduję możliwość wsparcia posprzedażowego nowemu zarządowi spółki w początkowym okresie działalności.


Powód sprzedaży

Zasłużona emerytura

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków