Zwrot podatków dla osób pracujących za granicą • Cena: 650 000 zł
 • Przychody: 423 103 zł
 • Dochody: 229 145 zł
 • Rok założenia: 2009
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam firmę zajmująca się rozliczeniami podatkowymi osób pracujących za granicą. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku. Działa w zakresie podatków zagranicznych od 2009 roku. Obsługuje następujące kraje: Norwegia, Dania, Szwecja, Finlandia, Niemcy, Holandia, Anglia, Belgia, Polska.

W zakres usług wchodzi rozliczenie podatku z w/w krajów oraz uzyskanie świadczeń socjalnych w tych krajach. Posiadamy dobrze wyszkoloną i doświadczona kadrę (3 osoby), która jest zatrudniona na umowy o pracę. Firma obsługuje klientów z całej Polski, ale głównym źródłem przychodu są klienci z północy kraju, którzy pracują głównie w krajach skandynawskich. W celu rozszerzenia możliwości pozyskania większej ilości klientów z całej Polski stworzyliśmy platformę online do rozliczeń podatków [dane ukryte]. Firma posiada też przedstawicieli i innych częściach kraju, którzy pozyskują klientów i przesyłają dokumenty do rozliczeń do naszej firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy bazę wszystkich klientów, którzy przez te lata rozliczają się w naszej firmie.

Cały czas odnotowujemy wzrost klientów korzystających z naszych usług. Głównym motorem napędowym firmy są miesiące Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, w którym następują rozliczenia podatkowe we wszystkich obsługiwanych krajach. W pozostałej części roku firma działa w zakresie uzyskiwania świadczeń socjalnych oraz rozliczeń podatkowych w wybranych krajach.


Nieruchomości i urządzenia

Biuro obsługi klienta jest wynajmowane i znajduje się w centrum Gdańsk blisko PKP Gdańsk Główny. Majątek obrotowy firmy za rok 2018 wyniósł ponad 400000 zł netto.


Wsparcie posprzedażowe

W ramach sprzedaży firmy właściciel przekaże całe know how wskazanej osobie oraz pozostanie do dyspozycji nowego właściciela przez okres 1 roku w celu przeszkolenia ewentualnych osób wskazanych przez nowego właściciela na uzgodnionych warunkach.


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży jest wypalenie zawodowe oraz potrzeba podjęcia nowych wyzwań.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków