Złodziej na Zamówienie - kontroling/ doradztwo/ audyt • Cena: 40 000 zł
 • Przychody: 190 000 zł
 • Dochody: 95 000 zł
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Firma zajmuje się optymalizacją kosztów związanych z kradzieżami w przedsiębiorstwach spożywczych, handlowych oraz produkcyjnych. Tam gdzie sklepowe zabezpieczenia zawodzą, spryt złodziei nie zna granic, a obowiązki pilnowania towarów powierza się nieodpowiednim osobom, pojawia się problem w postaci olbrzymich strat finansowych, które w żaden sposób nie są uwzględnione w dokumentach. Rzetelność i fachowe podejście ochroniarzy budzą wiele wątpliwości. Tym bardziej, że często są zatrudniani przez zewnętrzne firmy ochroniarskie, a osoby w nich zatrudnione posiadają niskie kompetencje, co pozwala obniżyć koszty firmy podwykonawczej. Często również poziom ich przeszkolenia jest niewystarczający.

Wtedy do akcji wkracza nasza firma. Do tej pory obniżyliśmy straty o średnio 40% w przedsiębiorstwach, które z nami współpracowały.

Można o nas przeczytać m.in. w:
- Forbes
- Money
- Teoriabiznesu

Do tej pory działaliśmy na terytorium całego kraju, głównie w województwach: lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, śląskie, małopolskie. Stale otrzymujemy propozycję kolejnych zleceń oraz chęci nawiązania stałej współpracy. Podjęliśmy działania celem budowy sieci franczyzowej, jednak zostały one wstrzymane ze względu na podjętą decyzję o sprzedaży.

Działalność jest dochodowa oraz rozwojowa. Na jej podstawie można zbudować markę franczyzową obejmującą cały kraj. Wymaga nadzorowania i odpowiednich umiejętności w zakresie zarządzania pracownikami oraz negocjacji w rozmowach biznesowych.
Średnie przychody roczne wynoszą 190 000zł. Średni zysk roczny to 95 000zł netto.


Nieruchomości i urządzenia

- Domena
- Strona internetowa - zbiór uporządkowanych logicznie, połączonych ze sobą przez nawigację oraz linki, elementów prezentowanych za pomocą przeglądarki internetowej, dostępny pod domeną, do której prawa autorskie posiadamy
- Kontent - zawartość strony internetowej obejmująca elementy tekstowe, graficzne, audiowizualne, skrypty, kody źródłowe oraz aplikacje (w tym adres mailowy), do których prawa własności i prawa autorskie posiadamy, w tym hasła dostępowe do CMS
- Logo - logotyp, do którego prawa autorskie posiadamy, umieszczony na Stronie internetowej, składający się ze znaku graficznego i słownego dodatku „Złodziej na zamówienie”.
- Marka Złodziej na Zamówienie - przedmiot własności i praw autorskich, które posiadamy obejmujący domenę, stronę internetową, kontent i logo.
- Know How - wszystkie wzory oraz skrypty dokumentów a także procedury i raporty, które są niezbędne do przeprowadzanie wszystkich naszych usług względem kontrahentów, a także wszystkie materiały pomocnicze.
- Materiały dodatkowe - wszelkie materiały zawierające pliki graficzne, projekty: wizytówek, smyczy na klucze, koszulek, bluz a także folii na samochód.

Z kwestii niematerialnych przekażemy również kontakty do naszych najlepszych pracowników, którzy chcą kontynuować pracę a także do informatyka oraz grafików i przedstawicieli, z którymi współpracujemy. Oczywiście przekażemy kontakt do nowego właściciela, wszystkim kontrahentom, z którymi prowadzimy stałą współpracę.


Wsparcie posprzedażowe

Proponuję pełne wsparcie w okresie miesiąca od dnia podpisania umowy. Następnie przez kolejny miesiąc konsultacja w formie telefonicznej odbywana raz w tygodniu. Za pełne wsparcie możemy rozumieć: stały kontakt wideo oraz telefoniczny z moją osoba oraz moja obecność podczas spotkania z trzema nowymi klientami celem zaprezentowania formy oraz strategii negocjacyjnych prowadzonych w tego typu spotkaniach.
Na starcie zaczniemy od kilkugodzinnego spotkania w formie wideo rozmowy celem omówienia wszystkich kluczowych kwestii związanych z działalnością firmy Złodziej na Zamówienie.


Powód sprzedaży

Kapitał do inwestycji.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków