Żłobek na Żoliborzu • Cena: 150 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam / odsprzedam absolutnie unikalny, fantastyczny żłobek na Zielonym Żoliborzu, Rydygiera 17.

[dane ukryte]
[dane ukryte]

Żłobek funkcjonuje – ma klientów i spore zainteresowanie nowych w najbliższych miesiącach.
Placówka jest wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych po numerem 477/Z/2020, posiada wszystkie pozwolenia przeciwpożarowe oraz sanitarne.

Żłobek mieści się w lokalu o powierzchni 146m2 i jest obecnie zarejestrowany na 25 dzieci. Istnieje możliwość zwiększenie limitu dzieci do ponad 30.

Do lokalu przynależy również wyposażony, zielony i przytulny ogródek o powierzchni około 65m2. Żłobek znajduje się na terenie osiedla Zielony Żoliborz w bliskiej okolicy nowobudowanego osiedla Artystyczny Żoliborz z wieloma młodymi rodzinami z dziećmi.

Oferujemy sprzedaż / odsprzedaż w pełni wyposażonego żłobka, w bardzo dobre sprzęty renomowanych firm (m.in. LocoMoco) – meble, pomoce naukowe, zabawki, plac zabaw, itd.

Żłobek jest w idealnym stanie technicznym – remont i dostosowanie żłobka do wymagań ustawowych przeprowadzony był pod koniec roku 2019. Wykorzystanie zostały bardzo dobre materiały wykończeniowe (m.in. wykładziny, farby). Wymieniony został również cały system wentylacji i klimatyzacji na najnowsze rozwiązania z filtrami antyalergicznymi i antysmogowymi.

Żłobek ma podpisaną umowę z firmą cateringową dostarczającą bardzo dobrej jakości, zdrowe jedzenie - [dane ukryte].

W placówce zatrudnione są również wykwalifikowane opiekunki.

Oferta sprzedaży / odsprzedaży w razie zainteresowania może również zawierać kanały promocyjne żłobka – strona www, FB, LinkedIN, Youtube, materiały reklamowe, opracowane strategie i kampanie reklamowe z określoną grupą docelową.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków