Zautomatyzowany system do rezerwacji mobilnych usług • Cena: 180 000 zł
 • Przychody: 300 000 zł
 • Dochody: 50 000 zł
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam firmę Heyhomie.io w trendzie rozwoju, świadczącą usługi z dojazdem do klientów, takie jak: sprzątanie (domów, mieszkań & biur), dowóz bukietów kwiatów i in. Firma opiera się o biznes powtarzalny za pomocą modelu zbliżonego do subskrypcji na stronie internetowej. Biznes jest w znacznym stopniu zautomatyzowany. Firma zbudowana została w oparciu o skalowalny model biznesu, umożliwiający działalność w nowych miastach, z dowolną ofertą usług w każdym z nich.

Usługi, które świadczymy, wykonywane są we współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami, z którymi wypracowaliśmy odpowiednie standardy określające jakość i zakres pracy, a także wzajemną komunikację.

Liczba użytkowników zarejestrowanych na naszej stronie przeznaczonej do zamawiania usług to 440, w tym 320 klientów (konwersja 73%), w tym liczba klientów korzystających z usług regularnie tj. od 1x w miesiącu do 3x w tygodniu to 75 (23% aktywnych klientów).
W trakcie pierwszego okresu rozwoju firmy skupiliśmy się na B2C (aktualnie ok. 90% przychodu), wiele sygnałów wskazuje jednak na olbrzymi potencjał oferty B2B (aktualnie ok. 10% przychodu)

Koszty stałe działalności są na bardzo niskim poziomie i wynikają głównie z utrzymania narzędzi online oraz prowadzenia księgowości. Firma nie spłaca kredytów, nie posiada nieruchomości, wszystkie podatki ma uregulowane w terminie. Pozostałe koszty zależne są od poziomu przychodów.
Przychód - 300k
Dochód - 50k
Biznes powtarzalny na poziomie 280k


Nieruchomości i urządzenia

Największą wartością firmy oraz przedmiotem sprzedaży są:
- Strona o charakterze aplikacji, dająca możliwość rezerwacji wielu usług w sposób cykliczny lub jednorazowy, sprzyjający biznesowi powtarzalnemu. Strona jest w pełni funkcjonalna w języku polskim i angielskim.
- Platforma dostosowana do rozszerzenia na działalność w wielu miastach i o różne usługi.
- Baza stałych, lojalnych klientów korzystających z usług w sposób regularny, gwarantująca płynność pracy (biznes powtarzalny).
- Panel klienta umożliwiający samodzielne zarządzanie dokonanymi rezerwacjami (przez klientów).
- Automatyczne płatności procedowane przez platformę Stripe (z panelem dającym dostęp do historii i szczegółowej analizy wpływów).
- Rozwinięty system poleceń& gratyfikacji, z którego chętnie korzystają nasi klienci polecając nas znajomym.
- Długoterminowa współpraca z rzetelnymi podwykonawcami.
- Branding obejmujący logotyp, w pełni zaprojektowane narzędzie online, domena strony internetowej, grafiki, elementy identyfikacji możliwe do wykorzystania w wielu konfiguracjach, sprawdzony “tone of voice”, profile w social media i in.
- Know how.
- Panel administratora umożliwiający zarządzanie usługami, kompleksowe planowanie pracy, generowanie voucherów zniżkowych, śledzenie statystyk oraz historię współpracy z każdym z klientów i więcej (możliwe rozbudowywanie interfejsu o dodatkowe funkcje).
- Zaawansowany system powiadomień (sms i email) dla klientów w oparciu o ich indywidualne kalendarze, płatności, a także powiadomień wewnątrz firmy, informujących o nowych rezerwacjach i anulacjach.
- Profil firmy w Google, profile na Facebooku oraz Instagram.
- Minimalne koszty stałe.
- Wsparcie księgowości przez automatycznie generowane dokumenty z fakturami i zestawieniem danych przychodowych.

Stronę, UX i UI zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy w całości. W jej skład wchodzą:
1. Strona frontend’owa - ReactJS.
2. Panel administratora z nawigacją i funkcjami operacyjnymi - Rails.
3. Platforma wspomagająca płatności - Rails.
4. Backend API - Rails.

Kod został przetestowany i w pełni udokumentowany.
Wszystkie 4 platformy są wspomagane przez Heroku.
Przy budowie strony wzięliśmy pod uwagę skalowanie w kontekście rozwinięcia działalności o nowe miasta i usługi. W razie potrzeby posiadam kontakty do wszystkich osób zaangażowanych w projekt.


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniam wdrożenie w procesy w firmie, a także wsparcie w pierwszych miesiącach działalności.


Powód sprzedaży

Firmę sprzedaję ze względu na wyjazd za granicę.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków