Zautomatyzowane zaplecze do produkcji mebli • Cena: 1 500 000 zł
 • Przychody: 2 422 121 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2011
 • Liczba pracowników: 11
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Nasze przedsiębiorstwo to nie tylko maszyny, opracowana technologia i częściowy recykling — to gotowy produkt — zaplecze produkcyjne dla np. małej sieciówki, lub do zorganizowania franczyzy dla marki i projektów zestawów meblowych. Oprogramowanie stanowiskowe możliwe do zainstalowania w dowolnym miejscu. Połączone z bazą w integralny sposób umożliwia bezpośrednie generowanie technologii — zamówień z projektów do poszczególnych maszyn produkcyjnych w sposób gwarantujący 1:1 odwzorowania wymiarów, nawiertów, materiałów z wykonanym projektem. Wystarczy wykonać własną bibliotekę mebli oraz odpowiednio skonfigurować ceny użytych materiałów, aby program przeliczał cenę danego zestawu projektowanego w dowolnym punkcie.

Program można zainstalować także klientom zewnętrznym, którzy handlują meblami, aby mogli bezpiecznie zamawiać meble, korzystając z naszego zaplecza produkcyjnego.

Sprzedam firmę — działalność stolarską, w pełni działającą.
Zakład dzieli się na następujące działy:
1. maszynowy — piła panelowa, piła formatowa, cnc 4 osie, okleiniarka z air tec, wiertarka wielowrzecionowa, okleiniarka krzywoliniowa, wszystko z odciągami,
2. biuro - 3 komputery z oprogramowaniami Subiekt, Windows, oprogramowanie Cad Cam połączone z maszynami, dzięki czemu nie potrzeba dodatkowych działań, tylko projekt mebli, aby zarządzać produkcją, ekspozycja egger, wzorniki płyt, frontów itd.
3. dział składania mebli wyposażony w kilka zestawów narzędzi: wkrętarki, wiertarki, zakrętarki zgłębiarki opalarki itp.,
4. magazynek akcesoriów z akcesoriami o wartości ok. 100 tys.,
5. lakiernia ze zbudowaną komorą suchą, pistolety, 2 stoły odpylające, prasa membranowa, stojaki na fronty, itp., biuro z ekspozycją frontów, wzorniki fornirów,
6. zaplecza socjalne,
7. magazynki z zapasami asortymentu do produkcji frontów,
8. magazyn płyt z towarem o wartości ok. 100 tys.,
9. linia do peletowania z młynem do rozdrabniania frakcji,
10. strona internetowa oraz fan page, wizytówka wypozycjonowana w pierwszej piątce.

W ramach działalności produkujemy stałe produkty dla kilku firm oraz obsługujemy stałe wydarzenia na terenie europy i Polski. Przy sprzedaży gwarantuje wprowadzenie i półroczne — do roku wdrożenie z pokierowaniem prowadzonych stałych zleceń i produktów. Posiadamy zaplecze operatorów i pracowników.

Maszyny są w pełni sprawne i niewyeksploatowane, pracowały średnio 5-6 h dziennie przez 4 lata.
Zakład rozłożony jest na 2 hale, główna ok. 700 m2 gdzie jest część produkcyjna oraz linia do wytwarzania peletu z odpadów poprodukcyjnych, składalnia mebli, biuro 2 stanowiska z ekspozycją płyt i blatów egger, biuro -2 stanowiska do projektowania, meeting room, 2x łazienka, szatnia, oraz socjalka z jadalnią i aneksem kuchennym.

Druga hala ok. 700 m składa się z dwóch części, w jednej lakiernia (ok. 250) - komora lakiernicza sucha, stoły odpylające do szlifowania materiału, prasa membranowa, łazienka, biuro, socjalny, jadalnia. W drugiej części — magazynowo montażowej — ok. 400 mb, oraz ok. 50 m2 pomieszczenia niezagospodarowane, socjalne łazienki, magazynki.
Koszt dzierżawy pomieszczeń ok. 28 tys.

Prezentacja firmy na filmie. https://www.youtube.com/watch?v=62yaD6kOOYg
Możliwość przekształcenia w spółkę lub inne.
Cena 1 500 000netto


Nieruchomości i urządzenia

Piła panelowa scm, okleiniarka serwomotoryczna scm z air fusion, cnc m100 4 osie z wyposażeniem, pilarka formatowa itp. wyszczególnione w ogłoszeniu.


Wsparcie posprzedażowe

Wprowadzenie 3-miesięczne z ewentualnym przeszkoleniem i wdrożeniem do płynnej pracy, pomoc w ewentualnym dostosowaniu zakładu do nowych potrzeb.


Powód sprzedaży

Powody rodzinne.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków