Zarobkowa gra internetowa www.SNEJK.PL • Cena: 4 500 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Gra przeglądarkowa SNEJK.PL na sprzedaż! | BEZPOŚREDNI ZAROBEK | GOTOWY BIZNES DO URUCHOMIENIA
Kilka słów o grze:
Snejk.pl to popularna gra "wężyk" w przeglądarce internetowej. Użytkownicy aby zagrać w grę doładowują swoje konto kredytami za pomocą SMS lub przelewem, grają w grę, a następnie najlepsi gracze codziennie są nagradzani nagrodami.

Sprzedaję ponieważ zajmuję się całkiem innym projektem i nie mam czasu na promowanie snejka i jego obsługą.

Nie musisz mieć zarejestrowanej działalności gospodarczej jeśli działalność zarobkowa nie jest stała. Oznacza to, że możesz zarobić kilka tysięcy, a później po prostu sprzedać serwis, bez konieczności rejestrowania firmy. Serwis jest zintegrowany z Hotpay.pl który obsługuje także klientów prywatnych bez zarejestrowanej działalności.

-----------------------------------------------------
Ile można zarobić?
-----------------------------------------------------
Jak zapewne wiesz gry oraz konkursy z nagrodami cieszą się w sieci dużą popularnością. Zarobki będą zależały od Twojego nakładu czasu na promocję portalu. Na grze można zarobić do kilku tysięcy złotych miesięcznie. Co najważniejsze w tego typu serwisie zarabiasz już od pierwszych dni promowania.

Gra zarabia na płatnościach SMS i przelewem za kredyty które przeznaczane są na grę. Dodatkową formą zarobku może być mailing do osób zarejestrowanych w serwisie.

DUŻYM plusem tego serwisu jest, że z łatwością możesz go później odsprzedać. Po prostu możesz zarobić trochę pieniędzy i gdy ci się znudzi jego reklamowanie i prowadzenie możesz go odsprzedać za podobną kwotę. Tego typu serwisy z konkursami sms dają łatwy zarobek a przez to cieszą się dużym zainteresowaniem.

-----------------------------------------------------
Zasady działania gry:
-----------------------------------------------------
1. Użytkownik rejestruje się w serwisie [dane ukryte]
2. Na początek ma możliwość gry próbnej. Następnie aby zagrać należy wykupić kredyty przez płatności premium SMS lub płatności internetowe podpięte pod Hotpay.pl
3. Użytkownik grając w snejka zdobywa punkty za zebrane przez wężyka jabłka. 1 gra kosztuje użytkownika 1 kredyt . Gra posiada 3 poziomy szybkości, co kilka zebranych jabłek wężyk szybciej się porusza.
4. Na stronie znajduje się ranking dzienny oraz miesięczny. Codziennie osoba która zdobywa największą ilość punktów w 1 grze wygrywa nagrodę, otrzymuje również zwrot wszystkich kredytów wydanych tego dnia na grę oraz 20 kredytów bonusu. Dla użytkowników którzy zajmują 2 i 3 miejsce w rankingu dziennym przyznawane są bonusy w postaci kredytów na grę jak i częściowy zwrot wydanych kredytów, 50 % za drugie oraz 25 % za pierwsze miejsce (można to zmienić w konfiguracji). Na stronie istnieje również ranking miesięczny w celu przyznania nagrody miesiąca dla osoby która będzie najlepsza w danym miesiącu zdobywając w 1 grze najwięcej punktów. Aktualnie naszą propozycją nagrody miesiąca jest konsola Playstation 4 SLIM 1TB.

-----------------------------------------------------
Funkcje skryptu:
-----------------------------------------------------
- Panel zarządzania użytkownikami i wygranymi. Wyszukiwarka użytkowników z opcją banowania, przyznawanie darmowych kredytów dla pojedyńczych kont lub wszystkich razem. Zakładka do zarządzania wygranymi gdzie znajdziemy dane wygrywających, opcja oznaczania czy dany użytkownik otrzymał nagrodę.
- Dowolna zmiana cennika za kredyty, zarówno dla płatności SMS jak i przelewu.
- Generowanie wyników, ręcznie wybierając gracza wynik i czas, lub automatycznie skrypt będzie generował wygranego o najwyższym wyniku. *Funkcja ma charakter prezentacyjny i informacyjny.
- Zautomatyzowany skrypt płatności. Kupno kredytów (wykorzystywanych do grania) przez SMS lub przelew. Integracja z Hotpay.pl. Użytkownik wysyła SMS lub wykonuje przelew, a skrypt automatycznie zasila konto kredytami.
- Program partnerski. Użytkownicy za polecenie Snejk.pl znajomym otrzymują kredyty które mogą przeznaczyć na grę. Polecający otrzymuje połowę kredytów wykupionych przez poleconego.
- Eksport emaili zarejstrowanych użytkowników do pliku tekstowego.
- Łatwa edycja podstron (Regulamin, O co tu chodzi?, Kontakt, itd), oraz możliwość dodawania nowych podstron z panelu zarządzania.
- Profil użytkownika zawierający: Edycję danych, Historię gier, Historię wygranych

Konto testowe:
Login: demo
Hasło: demo

-----------------------------------------------------
Legalność:
-----------------------------------------------------
Serwis jest w pełni legalny. Nie podchodzi pod ustawę o grach losowych ponieważ wygrane nie są losowe lecz wynikają z liczby zdobytych punktów, które są zależne od umiejętności graczy.

Tutaj znajduje się opinia prawna od kancelarii świadcząca o legalności serwisu: [dane ukryte]

-----------------------------------------------------
Przedmiotem sprzedaży jest:
-----------------------------------------------------
- Licencja skryptu gry Snejk.pl
- Domena Snejk.pl
- Profesjonalny Regulamin przygotowany przez prawnika
- Pomoc przy przeniesieniu serwisu na twój serwer

Sam koszt wykonania takiego serwisu to około 6 tysięcy złotych. Tutaj otrzymujesz wykonany już serwis gotowy do uruchomienia, a także bardzo atrakcyjną domenę Snejk.pl


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Pomoc przy przeniesieniu strony na serwer nowego właściciela


Powód sprzedaży

Zajęcie się innym projektem

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków