Zakład ortopedyczny w Lublinie • Cena: 250 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2000
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam zorganizowany i doskonale funkcjonujący Zakład Sprzętu Ortopedycznego z lokalizacją w Lublinie przy ul. Lubartowskiej. Zakład współpracuje z jednostkami służby zdrowia z Lublina i okolic oraz posiada kontrakt z NFZ w Lublinie. W zakładzie zatrudnionych jest trzech kwalifikowanych techników ortopedów z wieloletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów medycznych na zamówienie.

W zakładzie wykonywane są wyroby ortopedyczne, takie jak: protezy rąk i nóg, gorsety ortopedyczne do leczenia skolioz kręgosłupa, ortezy typu AFO, DAFO, GRAFO, KAFO, HKAFO, obuwie ortopedyczne i wkładki indywidualne na miarę. Pracownicy z powodzeniem realizują cały proces produkcji na który składa się:
- zamawianie komponentów i surowców,
- wycena wyrobu gotowego,
- wykonywanie negatywów gipsowych,
- dokonywanie przymiarek,
- wykonywanie protez tymczasowych,
- dopasowanie wyrobów, wydanie wyrobu gotowego.

Dodatkowo zajmują się doradztwem i pomocą w uzyskaniu dofinansowań na wyroby medyczne dla pacjentów oraz przygotowaniem zestawień refundacyjnych. Technicy regularnie odbywają szkolenia techniczne, korzystają przy produkcji z najnowszych dostępnych technik i surowców takich jak: leje półelastyczne i silikonowe, protezy mioelektryczne, stopy z włókna węglowego, systemy aktywnego podciśnienia czy stawy kolanowe; elektroniczne, hydrauliczne, czy pneumatyczne. Wyroby medyczne wykonywane w zakładzie cechują się bardzo wysoką jakością wykonania innowacyjnością i nowoczesnością. W zakładzie może być dodatkowo prowadzona sprzedaż seryjnych wyrobów ortopedycznych, co zdecydowanie poprawia rentowność funkcjonowania zakładu. Zakład pozbawiony jest barier architektonicznych i posiada obszerny parking ułatwiający parkowanie osobom niepełnosprawnym.

Możliwości rozwoju:
Zakład Sprzętu Ortopedycznego wykonujący wyroby medyczne na miarę, to doskonałe uzupełnienie oferty dla sklepów medycznych zajmujących się zaopatrzeniem pacjentów w seryjny sprzęt ortopedyczny ramach refundacji z NFZ.


Nieruchomości i urządzenia

Zakład w pełni wyposażony we wszystkie maszyny i urządzenia niezbędne do wytwarzania wyrobów medycznych na zamówienie, takie jak:
- wydrążarki,
- szczyszczarki,
- maszyny szwalnicze,
- piece do termoplastów,
- pompy próżniowe,
- stoły do obróbki pozytywów gipsowych,
- poręcze do przymiarek protez kończyn dolnych,
- maszyny szwalnicze,
- system komputerowy,
- recepcja,
- poczekalnia,
- szatnia itp.


Wsparcie posprzedażowe

Spółka ORTO-RES oferuje pełne wsparcie posprzedażowe w zakresie utrzymania wolumenu sprzedaży, poprzez przekazanie wszelkich danych marketingowych, bazy stałych klientów oraz danych niezbędnych do zakupu surowców, materiałów i elementów do protez, gorsetów i ortez ortopedycznych.


Powód sprzedaży

Reorganizacja Spółki mająca na celu dywersyfikację jej działalności na terenie Podkarpacia, powodująca konieczność wycofania się z utrzymania oddziałów zamiejscowych.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków