Wynajmę lub odstąpię Bistro na rynku w samym sercu Żywca • Cena: 290 000 zł
 • Przychody: 2 400 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Bistro powstało w oparciu o rodzinne tradycje kulinarne, z wykorzystaniem produktów regionu, szczyptą odkrywczych smaków Europy, a także z miłością do gościnności. Może odrobinę przydała się także pasja do tworzenia wnętrz z fajnym klimatem :) Na pewno wkładaliśmy serducho w to, co tworzymy.

To wyjątkowe miejsce spotkań z 10-letnią tradycją, tworzone z pasją i zaangażowaniem oraz dbałością o detal. Dzięki lokalizacji w samym centrum miasta przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów, ciesząc się dużą popularnością. Przyjazna atmosfera, przyjemnie zaprojektowane wnętrza oraz znakomita kuchnia sprawiły, że posiada liczne grono stałych gości.

Restauracja znajduje się na parterze i zajmuje powierzchnię 140 m², oferując 60 miejsc siedzących wewnątrz lokalu. Lokal składa się z trzech sal, które zdobią pięknie zachowane ceglane sufity. Wydzielone zostały dwie mniejsze salki, zapewniające gościom intymność, niezwykle cenione przez rezerwujących je na imprezy okolicznościowe, takie jak komunie, imieniny czy inne uroczystości. Lokal posiada także pięknie urządzoną toaletę dla gości. W okresie letnim funkcjonuje ogródek letni, mieszczący dodatkowe 50 miejsc, zaprojektowany spójnie z elewacją budynku i wyposażony w jakościowe meble marki Oltre. Duże witryny z widokiem na Rynek oraz klimatyczna oprawa z shuttersami nie tylko tworzą przyjemną atmosferę dla gości podczas ich wizyt, ale także wyróżniają się z daleka, zachęcając przechodniów do odwiedzenia lokalu. Wnętrze bistro jest w pełni zaaranżowane i urządzone, jest stylizowane na francuskie bistro, co nadaje mu wyjątkowy charakter. Szykowny, a zarazem przytulny wystrój sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno na romantyczną kolację, jak i spotkania rodzinne czy biznesowe.

Lokalizacja Bistro jest po prostu doskonała. Znajduje się ono bowiem w samym centrum miasta, na rynku przyciągając liczne grono turystów a dla mieszkańców to doskonałe miejsce do spotkań „po drodze” lub po postu w centrum, skąd blisko do okolicznych miejsc usługowych w tym do Urzędu Miasta, który znajduje się bezpośrednio na przeciwko lokalu. Kilka kroków od bistro znajduje się Katedra, Zamek z pięknym parkiem – idealne miejsce na spacery - oraz parkingi.

Muzyczna impreza Męskie Granie – ściąga ogromną ilość fanów tego wydarzenia. Na żywieckim rynku odbywają się liczne imprezy, tj. Tydzień Kultury Beskidzkiej, kiermasze i jarmarki, które przyciągają tłumy potencjalnych gości. Otoczenie gór, jezioro, trasy rowerowe to wspaniałe atuty regionu, które przyciągają turystów i gwarantują regularny przypływ klientów do restauracji.

Bistro posiada stabilne przychody i cieszy się dużą popularnością w regionie.
Czynsz: 14 000zł


Nieruchomości i urządzenia

Lokal jest w pełni wyposażony w profesjonalny sprzęt kuchenny i barmański, w tym min. dwa piece gazowe, dwie zmywarki, dwa piece (konwekcyjny i konwekcyjno - parowy), piec do pizzy, piec konwekcyjno - mikrofalowy Merrychef, ekspres kolbowy, wyciskarkę do soków, profesjonalne meble gastronomiczne a także sprzęt i naczynia do obsługi cateringów na 100 osób.

Lokal jest wyposażony w system monitoringu oraz system operacyjny Gastro Szef z podłączeniami drukarek w kuchni. Posiada ogrzewanie miejskie oraz klimatyzację.
Bistro jest gotowe do natychmiastowego otwarcia. Posiada wszystkie niezbędne pozwolenia oraz rozwiniętą bazę kontaktów na usługi cateringowe do firm, co dodatkowo zwiększa potencjał biznesowy tego wyjątkowego miejsca.


Wsparcie posprzedażowe

Chcemy, by to miejsce nadal pięknie się rozwijało, dlatego udzielimy pełnego wsparcia przy uruchomieniu i wdrożeniu, służymy naszym doświadczeniem i kontaktami branżowymi.


Powód sprzedaży

Konieczność koncentracji na innym projekcie spowodowała, że zdecydowaliśmy się na trudną decyzję odstąpienia tego pełnego dobrej energii powstałej z relacji z naszymi Gości i otoczeniem biznesowym firmy miejsca. Chcąc zapewnić dalsze utrzymanie wysokiej jakości usług oraz zadowolenie klientów, zdecydowaliśmy się odstąpić bistro w momencie, gdy cieszy się ono dużą popularnością i stabilnymi przychodami, dając nowemu właścicielowi możliwość pełnego wykorzystania jego potencjału na taki lub inny koncept usługowy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wynajmem lokalu w samym sercu Żywca, stworzeniem nowego konceptu w tym miejscu lub rozwojem istniejącego — zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków