Wynajem lokalu salonu fryzjerskiego z biznesem • Cena: 85 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferta wynajęcia lokalu salonu fryzjerskiego z biznesem na rynku Jeżyckim obejmuje przestronną przestrzeń o powierzchni 68,5 m2, wraz z kompletnym wyposażeniem. Cena wynajmu wynosi 6960,04 zł ze wszystkimi opłatami, jednocześnie sprzedaż biznesy w kwocie 850 00 zł. Właściwością główną salonu fryzjerskiego jest profesjonalny sprzęt, który obejmuje CLIMAZON - urządzenie do suszenia i stylizacji włosów, 4 lusterka fryzjerskie, 4 fotele fryzjerskie, 1 fotel dla dzieci fryzjerski, autoklaw klasy B, 2 fotele oczekiwania, 1 stolik oraz stancja recepcja. W lokalu znajdują się również szafki i półki do przechowywania oraz 2 myjki fryzjerskie.

Dodatkowo salon oferuje pełen zakres narzędzi i akcesoriów fryzjerskich, takich jak lokówka, prostownica, 2 maszynki do strzyżenia, suszarka do włosów oraz różne spinki do włosów. W ofercie znajdują się także różnego rodzaju preparaty kosmetyczne.

Część salonu jest dedykowana manicure i pedicure, gdzie znajdują się specjalne meble i narzędzia, takie jak fotel dla klienta, fotel dla mistrza, stół do manicure, fotel do pedicure, lampa LED, lampa do oświetlenia, frezarka, pochłaniacz, frezy, nożyczki, cążki oraz lakiery hybrydowe i klasyczne, a także inne materiały eksploatacyjne do manicure i pedicure.

W lokalu znajduje się także gabinet kosmetyczny, wyposażony w fotel elektryczny, 2 fotele oczekujące, lampę ze szkłem powiększającym, umywalkę oraz szafki i półki.

Dodatkowo, w lokalu znajduje się kuchnia, gdzie znajduje się stół, lodówka, 2 krzesła, czajnik elektryczny, mikrofalówka, naczynia, szafki i półki.

Lokal jest również wyposażony w klimatyzację oraz 4 kamery monitoringu. W ofercie jest również zawarte posiadanie stron na Facebooku, Instagramie i Booksy, które posiadają stałą bazę klientów.

Dodatkowo, w lokalu znajduje się telefon stacjonarny z tym samym numerem przez ponad 10 lat.

Jeśli są jakieś pytania lub jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, daj znać!
Masz dodatkowe pytania? Zapraszam do kontaktu:

Opiekun oferty Maryia Chyrets


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków