Udziały w salonie fryzjersko-kosmetycznym • Cena: 360 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników: 9
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam działający ekskluzywnie wykończony salon kosmetyczno-fryzjerski w Ostrowie Wielkopolskim.

Salon został otwarty w październiku 2018 roku, wnętrze zaaranżowane przez projektanta specjalizującego się w kreowaniu wnętrz salonów fryzyjsko-kosmetycznych. Wnętrze zaaranżowane przez projektanta specjalizującego się w kreowaniu loftowych/niesztampowych wnętrz. Przy tworzeniu projektu wzięliśmy pod uwagę najnowsze trendy. Nowoczesna aranżacja recepcji, markowe stanowiska fryzyjskie, myjki i wydzielona strefa laboru do przechowywania oraz sporządzania farb.

Sekcja dwustanowiskowa manicure i jedno stanowisko pedicure (fotel razem z brodzikiem). Strefa laboru dla kosmetyki wraz z miejscem na przechowywanie produktów. Wydzielona sekcja kosmetologii i masażu w gabinecie zabiegowym.

W salonie mamy dwie toalety jedna dla personelu, druga przeznaczona dla klientów. Ponadto część socjalna i niewielki magazyn. Posiadamy szeroką bazę klientów, ugruntowaną pozycję, miejsca świadczenia usług na wysokim poziomie.

Korzystamy z wygodnej platformy zarządzania salonem i rezerwacji wizyt online - Versum/Boosky. Posiadamy rozbudowane konta z dużą ilością treści na Facebooku i Instagramie. Łącznie zatrudnionych jest 9 osób (3 kosmetyczki, 6 fryzjerów).

Salon oferuje szeroką gamę usług od fryzjerstwa przez zabiegi kosmetyczne, zabiegi na twarz i ciało oraz pielęgnację dłoni i stóp. Wszystkie strefy salonu są wydzielone tak, aby zapewnić klientom komfort i najwyższy standard.

Salon ma swoja stałą klientelę. Lokal wynajmowany, 125 m 2. W salonie znajdują się:
- recepcja do obsługi klientów
- strefa poczekalni dla klientów
- duża kanapa i fotel
- 5 stanowisk fryzjerskich
- 2 myjnie fryzjerskie
- 1 gabinet kosmetyczny
- 2 stanowiska do manicure
- stanowisko do pedicure
- pomieszczenie socjalne
- pomieszczenie techniczne/magazyn
- 2 łazienki

Wszystkie miejsca komfortowo urządzone i w pełni wyposażone spełniające wszystkie wymagania higieniczne i sanitarne. Całe wyposażenie i urządzenia wliczone w cenę.

Można pracować od zaraz. W grafiku są zapisy na kolejne tygodnie.

W razie pytań prosimy o kontakt, wyślemy również zdjęcia osobom zainteresowanym. Zapraszamy na prezentację salonu.

Wysokość odstępnego wynosi 360 tysięcy złotych do negocjacji, obejmuje: wyposażenie całego salonu, aranżację wnętrz - wystrój, oświetlenie, reklamę zewnętrzną i wewnętrzną, meble, armaturę, oraz zatowarowanie.

W pakiecie przekazane zostaną: baza danych, strona internetowa, konta na portalach Versum i Booksy do rezerwacji online, konta na portalach społecznościowych Facebook i Instagram, kontakty do przedstawicieli handlowych, wszelkie kampanie reklamowe oraz branding salonu.


Nieruchomości i urządzenia

Na własność przechodzą wszystkie środki trwałe i całe wyposażenie salonu. Takie jak urządzenia kosmetyczne i fryzjerskie, meble w tym stanowiska fryzjerskie, myjki, fotele i hokery, reklamy zewnętrzne i wewnętrzne. Pełna lista środków trwałych i wyposażenia, dostępna dla zainteresowanych.


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniam pełne wsparcie posprzedażowe na okres 2 miesięcy oraz stałą pomoc w razie wyjątkowych sytuacji.


Powód sprzedaży

Problemy zdrowotne związane z pracą w salonie, niepozwalające na dalsze fizyczne prowadzenie firmy.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków