Udziały w firmie projektowo-wykonawczej • Cena: 180 000 zł
 • Przychody: 900 000 zł
 • Dochody: 300 000 zł
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 4
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Pakiet większościowy

Opis oferty

Sprzedam udziały w firmie projektowo-budowlanej. Firma głównie zajmuje się projektowaniem i rozwija się pod kątem realizacji budów. Posiada osoby przygotowujące projekty, prężnie działający dział Zamówień Publicznych.

Firma składa miesięcznie od 60 do 75 ofert przetargowych. Aktualnie podpisanych umów jest na około 1,50 mln zł, do tego dochodzą kontrakty z inwestorami indywidualnymi i kontrakty kilkuletnie. Firma posiada również pozycjonowanie w Googlach, realizowane przez firmę informatyczną zewnętrzną, dzięki czemu jest wypozycjonowana na ponad 25 frazach w ścisłej czołówce.

Dodatkowo na koncie spółki znajduje się pokaźna kwota, a w najbliższym czasie zafakturowane zostaną kolejne projekty, które zostaną zrealizowane. W firmie pracuje 5 osób, dzięki czemu praca jest dynamiczna, a zespół stale się rozwija. Firma działa jak typowa działalność projektowa. Sprzedaż udziałów związana jest z pogorszeniem się moje stanu zdrowotnego, co równocześnie powoduje, że nie mogę realizować wszystkich swoich obowiązków w normalnym trybie. Nowy właściciel może liczyć na miesięczne zarobki na poziomie minimum 10 tyś zł netto z rozwojem na wyższe kwoty.
Więcej informacji chętnie udzielę telefonicznie lub mailowo. Oferta podlega negocjacjom.


Nieruchomości i urządzenia

samochód osobowy o wartości 100 tyś zł, oprogramowanie CAD do rysowania - 3 licencje, oprogramowanie do kosztorysowania - 1 licencja, oprogramowanie do realizacji projektów czasowych organizacji ruchu - 1 licencja, oprogramowanie do rysowania profili - 3 licencje, MS Office - 4 licencje, lampy oświetleniowe do wykopów LED, przejście przez wykop (mostki stalowe), agregat prądotwórczy, program do organizacji pracy działu Zamówień Publicznych (Trello), program do Zarządzania Projektami (Agantty)


Wsparcie posprzedażowe

pomoc w realizacji najważniejszych projektów i dokończenia istotnych tematów i wdrożenia w terminie od 2 do 6 miesięcy do ustalenia


Powód sprzedaży

problemy zdrowotne

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków