Udziały marki TILECO - Ekologiczne Dachówki Kompozytowe • Cena: 300 000 zł
 • Przychody: 1 100 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 20
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Pakiet mniejszościowy

Opis oferty

Jesteśmy stosunkowo młodą firmą na polskim rynku budowlanym w segmencie pokryć dachowych. W 2012 r. opracowaliśmy technologię wytwarzania masy kompozytowej, którą można stosować do produkcji różnych materiałów budowlanych.

Działalność rozpoczęliśmy od produkcji dachówek kompozytowych, które charakteryzują się cechami fizycznymi i mechanicznymi nie spotykanymi do tej pory w podobnych produktach dekarskich Po przeprowadzeniu w Instytucie Techniki Budowlanej wielu badań (jako produkt innowacyjny nie mieścił się on w istniejących normach i dlatego musiał być wszechstronnie przebadany), nasze dachówki z plastiku otrzymały Aprobatę Techniczną B dopuszczającą dachówkę z tworzywa sztucznego do stosowania na polskim rynku pokryć dachowych. Obecnie oczekujemy na wydanie nam Certyfikatu CE, ale już z powodzeniem sprzedajemy nasze dachówki w Norwegii, Włoszech, Wielkiej Brytanii i Belgii. W tych krajach doceniony został fakt zmniejszenia kosztów budowy domu przy użyciu dachówek kompozytowych jak i ich aspekt ekologiczny, mający pozytywny wpływ na ochronę środowiska. Otrzymaliśmy dotację unijną na nasz projekt, a także Znak Towarowy na nasze wyroby /Trade Mark/.

W niedalekiej przyszłości zamierzamy nasz asortyment poszerzyć. W planach mamy deski tarasowe, okładziny na domy itp. produkty budowlane

W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni wieloma medalami za nasze plastikowe dachówki – w tym Złoty Medal na Targach budowlanych Interbud w Łodzi, następnie otrzymaliśmy nagrody w konkursach Dobry Wzór i Laur Eksperta, a w tym roku zostaliśmy nagrodzeni na Targach Tarbud we Wrocławiu i Sibex w Sosnowcu. W konkursie Dobry Wzór jeden z ekspertów uzasadnił wybór naszego produktu na podstawie Opinii, którą można przeczytać po prawej stronie (Ostatnie wydarzenia).

Jako producenci dachówek kompozytowych dbamy o zachowanie najwyższych standardów jakości swoich wyrobów. Ściśle przestrzegamy zgodności z wymaganiami odpowiednich norm, zarówno polskich jak i europejskich i dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych wyrobów.

Na nasze dachówki dajemy 50 lat gwarancji. Okres ten ze względu na zastosowany skład oraz technologię produkcji może ulec znaczącemu wydłużeniu. Z przeprowadzonych badań i dotychczasowych światowych doświadczeń w ich użytkowaniu wynika, że żywotność pokryć dachowych ułożonych z dachówek kompozytowych jest właściwie nieograniczona. Gwarancja zaczyna obowiązywać od dnia położenia dachówek na dach.


Nieruchomości i urządzenia

Park maszynowy oraz KnowHow.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Inne plany inwestycyjne.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków