Turystyka medyczna - facylitator - polska firma szuka większościowego udziałowca • Cena: 40 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Firma posiada wypracowany know-how. Stałego przedstawiciela w Dubaju. Umowy z placówkami medycznymi precyzujące współpracę w zakresie leczenia pacjentów zagranicznych w zakresie medycyny inwazyjnej i bezinwazyjnej. System oceny diagnostycznej pierwotnej i wtórnej, wyboru placówki medycznej właściwej dla Pacjenta i jego schorzenia oraz concierge w trakcie dojazdu i pobytu na leczeniu.
Możliwości rozwoju:
Zwiększenie dotychczasowego rynku pracy z krajów Zatoki Perskiej na kraje europejskiej, USA, Kanadę, kraje byłego Związku Radzieckiego. Uaktywnienie turystyki przyjazdowej na pobyty turystyczno-wypoczynkowe i tematyczne. Firma ma dodatkowo podpisane umowy z organizatorami turystyki i placówkami reprezenrującymi bazę turystyki specjalistycznej: polowania, obozy młodzieżowe, organizacja kursów dla płetwonurków itp.


Nieruchomości i urządzenia

Biuro 18 m2 z niezależnym wejściem i węzłem sanitarnym, w pełni wyposażone: meble biurowe 2-3 stanowiska pracy, podjazd dla osób niepełnosprawnych. telefon stacjonarny, fax, komputer stacjonarny i przenośny z pełną bazą danych i reklamowymi materiałami drukowanymi obejmującymi dane o reprezentowanych placówkach medycznych, drukarka, meble biurowe, internet bezprzewodowy, strona internetowa na bieżąco aktualizowana,


Wsparcie posprzedażowe

w zależności od oczekiwań nabywcy: wynajem biura, współpraca w zakresie działalności biura, wdrożenie pracownika lub pomoc w zatrudnieniu.


Powód sprzedaży

W związku z wynikającą z analizy rynku strategią rozwoju usług oferowanych przez firmę zachodzi konieczność profesjonalnego marketingu i reklamy na nowych rynkach, wiąże się to z kosztami przekraczającymi możliwości finansowe spółki. Wsparcie finansowe i marketingowe rynku zapewni warunki do wypracowania godziwego zysku.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków