Technologia losteQ.com do odnajdywania zgubionych rzeczy • Cena: 25 000 zł
 • Przychody: 1 zł
 • Dochody: 1 zł
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 5
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Chciałbym Państwu zaproponować zakup technologii losteQ.com, która łączy tych, którzy znaleźli jakąś rzecz, z tymi, którzy tą rzecz zgubili. To spersonalizowany hologram, w którym znajdziemy ukryte dane właściciela takie, jak (adres mailowy i numer telefonu) do bezpośredniego kontaktu. Natychmiastowy zwrot rzeczy.

Technologia jest znakomitym rozwiązaniem na zabezpieczenie firm na wypadek zagubienia sprzętu przez pracownika i konsekwencje karne wynikające z Rodo. Cała technologia jest gotowa włączając stronę, sklep, ankietę na rynek Stanów Zjednoczonych. Wstępne zainteresowanie wykazał już jeden ze znaczących operatorów telefonii komórkowej. W ramach pakietu chciałbym dodać zarejestrowaną w 2016r spółkę, która jest właścicielem technologii.

Spółka nie posiada zobowiązań, obciążeń (posiadamy zaświadczenia o niezaleganiu). Spółka posiada konto bankowe oraz zarejestrowane vat-y, wszelkie sprawozdania i raporty. Jest czystą spółką, pod którą realizowane było powstanie innej platformy. Ta ma już innego właściciela. Pakiet, który składa się na całość transakcji mogę dosłać. Mogę również dosłać Pitch deck (prezentację).


Nieruchomości i urządzenia

Pakiet w cenie:
1. Strona [dane ukryte] (Z geo-lokalizacją, czyli otwiera się w języku, w którym przeglądana jest przeglądarka. Aktualnie mamy 3 języki.)
2. Niezależne regulaminy oraz polityki prywatności na Unię Europejską i Stany Zjednoczone, przygotowane przez polską i odrębnie amerykańską kancelarię prawną,
3. Sklep współgrający ze stroną losteq.com, stojący na subdomenie [dane ukryte] (forma płatności: przelew, karta kredytowa, za pobraniem), działający niezależnie w 3 krajach,
4. Strona internetowa do przeprowadzenia ankiety 3-pytaniowej na terenie Stanów Zjednoczonych (szybka do przerobienia również na polską wersję językową) - [dane ukryte] (tutaj mogę przesłać namiary do osoby, która miała nam zrealizować kampanię na Facebook Ads oraz Google Adwards)
5. Umowa i kontakt do producenta, opcja własnej produkcji.
6. Projekty graficzne: hologram, prezentacje, materiały do pakowania (materiały do drukarni: koperta, usztywniacz z instrukcją),
7. 1000 sztuk kopert z grafiką, kart do zabezpieczania hologramów z grafiką, woreczki
8. Kontakt do 2 operatorów telefonii komórkowej.
10. Kontakt do Partnera, z którym prowadzę rozmowy na temat dystrybucji w Stanach Zjednoczonych. Odbyto już 4 rozmowy na skypie.
11. Profile na social mediach (Facebook, Linkedin, Instagram, Agnelist, f6s)
12. Zdjęcia oraz filmy związane z promowaniem losteQ
13. Wszelkie prawa do projektu ze wszystkimi najdrobniejszymi elementami na wszystkich polach eksploatacji,
14. Zakaz konkurencji z mojej strony, że bezterminowo nigdy nie podejmę się prac związanych z wdrożeniem podobnego produktu,
15. Klauzula poufności, mówiąca między innymi, że moja wiedza w jakimkolwiek stopniu nie będzie przekazana innym w tym kontakty, technologie,
16. Hosting na az.pl w tym strona www, serwery oraz skrzynki mailowe,


Wsparcie posprzedażowe

Oczywiście.


Powód sprzedaży

Od dwóch lat realizowałem inny projekt, który aktualnie będzie wdrażany. Nie będę w stanie poświęcić się dwóm projektom. Sprzedaż proponowanej technologii pozwoli mi również na zainwestowanie w drugi projekt w działania e-marketingu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków