Szkoła programowania dla dzieci i młodzieży • Cena: 347 000 zł
 • Przychody: 400 000 zł
 • Dochody: 80 000 zł
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 8
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam szkołę programowania dla dzieci i młodzieży, działającą przez 7 lat. Oferta obejmuje sprzedaż biznesu specjalizującą się w zajęciach z programowania, robotyki, druku 3D, informatyki i nowych technologii. Biznes ma 126 aktywnych klientów, zajmuje się realizacją projektów cyfryzacyjnych i organizacją eventów specjalizujących się w szkoleniach z programowania oraz outsourcingu IT.

Firma działa na terenie Mazowsza i miała liczne współprace w Krakowie, Łodzi, Płocku i Kielcach. Przekazujemy również umowę najmu lokalu w dobrej Warszawskiej lokalizacji, biuro składa się z 2 pomieszczeń (biuro, sala wykładowa), 45 m, czynsz ok. 2400 brutto. Firma ma dobrą renomę wśród placówek edukacyjnych i instytucji powiązanych z oświatą. Marka ma bardzo dobrą renomę wśród placówek edukacyjnych oraz instytucji powiązanych z oświatą (posiadamy stosowne referencje), budowana przez 7 lat na rynku firma nigdy nie miała przerwy w działalności.

Oferta zawiera sposób pozyskiwania projektów z dofinansowań, a spółka ma możliwość ubiegania się o duże projekty z puli środków „Nowa Perspektywa 2021-2027”. W firmie pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w edukacji, gotowe w przypadku szybkiego rozwoju na przeszkolenie nowych edukatorów.

Firma istnieje od 2017 roku. Pełny wgląd w finanse firmy oraz szczegóły wyceny dla konkretnych zainteresowanych. Biznes nie posiada żadnych kredytów. Biznes nie ma żadnych zaległości z US. Biznes nie ma żadnych zaległości w ZUS. Biznes jest obsługiwana przez solidną firmę księgową, jest porządek w dokumentach. Biznes zatrudnia obecnie pracowników w oparciu o umowę zlecenie. Wszystkie informacje księgowe przedstawimy na spotkaniu osobie zainteresowanej, nie wysyłamy tych informacji elektronicznie.
Biznes nie ma żadnej windykacji blokad kont itd. jest gotowa do przejęcia i działania.

W pełni działający biznes. Wycena została sporządzona w sposób rzetelny oraz sprawiedliwy, m.in we współpracy z podmiotami zewnętrznymi. Roczny przychód oraz uczciwa praca nowego zarządu w zakresie utrzymania dotychczasowej działalności w pełni amortyzuje cenę zakupu firmy, nie licząc w tym platformy szkoleniowej online, która została ukończona w IV kw. 2022


Nieruchomości i urządzenia

Posiada skalowalną własną platformę z gotowymi kursami online oraz oferuje sprzedaż i wynajem pomocy dydaktycznych. Oferuje również infrastrukturę:
- sprzętową, w tym 77 laptopów, 23 tablety, 13 komputerów stacjonarnych, drukarkę 3D i 9 zestawów Lego WEDO education
- niematerialną, w tym scenariusze zajęć, kursy online, umowy z kontrahentami, umowy z dostawcami, referencje - wygrane przetargi, zrealizowane umowy.


Wsparcie posprzedażowe

Tak.


Powód sprzedaży

Odziedziczenie majątku wraz z firmą.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków