Szkoła językowa, Warszawa - Białołęka • Cena: 120 000 zł
 • Przychody: 240 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników: 30
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam szkołę językową w Warszawie – dzielnica Białołęka. Na lokalnym rynku istnieje 10 lat - od roku 2012 i stale się rozwija. Posiada stałych kursantów, którzy wracają co roku od września a także wielu nowych. Prowadzi zajęcia stacjonarne i online.

Szkoła specjalizuje się w nauczaniu 6 języków obcych, a także w ofercie posiada korepetycje z przedmiotów szkolnych.
Marka rozpoznawalna na lokalnym rynku i stale się rozwijająca. Szkoła realizuje kursy komercyjne, a także kursy dla firm, gdzie średnioroczna liczba kursantów wynosi ok.140 osób.

Szkoła zlokalizowana jest wśród licznych osiedli mieszkaniowych na bardzo zaludnionym terenie, na parterze w bloku mieszkalnym. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe w cenie a także dokoła jest sporo miejsc do parkowania.
Szkoła posiada lokal o powierzchni 70 mkw: 4 sale szkoleniowe, sekretariat, poczekalnia, wc.

Wnętrze szkoły było zaprojektowane przez projektanta, w pełni wyposażone (m.in. kserokopiarka, laptop marki apple, drukarka, mikrofalówka, meble, wyposażenie sal, szafa wnękowa na ubrania itp itd). placówka w pełni gotowa na nowy rok szkolny oraz do poprowadzenia zajęć. Posiada swój adres e-mail, stronę www, reklamy zewnętrzne na budynku i ogrodzeniu. Szeroko reklamowana w Internecie.

Obecnie jest zatrudnionych ok 30 lektorów i nauczycieli, większość z nich jest gotowa do kontynuowania współpracy.

Kwota odstępnego to 120 000 PLN.

W cenie:
- Przejęcie szkoły wraz z bazą uczniów oraz nauczycieli i lektorów;
- cały know-how prowadzenia szkoły, mini kurs i wprowadzenie do tego typu biznesu, przeszkolenie i pomoc w sprawym przejęciu zarządzania firmą
-wszystkie kontakty, wzory dokumentów
- wszystkie projekty graficzne, strona www wraz z domeną.
- całe wyposażenie szkoły (m.in. kserokopiarka, drukarka, laptop, internet, 6 odtwarzaczy CD, 6 stołów, kilkadziesiąt krzeseł, 5 x tablice, wieszaki, stoliki pod odtwarzacze cd, wyposażenie poczekalni, wyposażenie sekretariatu, czajniki, mikrofalówkę, reklamy zewnętrzne na budynku oraz wewnętrzne, gadżety firmowe).

Firmę sprzedaję z powodu zmiany branży, choć w jej założenie 10 lat temu zostało włożone dużo pracy - oddam tylko w dobre ręce

Bardzo proszę tylko o poważne oferty - więcej szczegółów udzielam tylko na osobistym spotkaniu.

tel: [dane ukryte]


Nieruchomości i urządzenia

baza kursantów, stali kursanci, lokal przystosowany, umeblowany, zaprojektowany przez projektanta, atrakcyjny czynsz najmu, 30 lektorów współpracujących, reklama zewnętrzna, wewnętrzna, know-how, wzory pism, wprowadzenie i przeszkolenie w cenie.


Wsparcie posprzedażowe

tak - wprowadzenie i pomoc


Powód sprzedaży

zmiana branży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków