Szkoła Językowa w okolicach Warszawy • Cena: 70 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam rozwiniętą, sprawnie działającą od ponad 15 lat, Szkołę Językową w województwie mazowieckim, 30 km od Warszawy (północno-wschodnie powiaty), 15 km od Wołomina.
Szkoła znajduje się w wynajmowanym lokalu usługowym w centrum miasta, przy głównej ulicy.
Składa się z 8, w pełni wyposażonych, pomieszczeń szkoleniowo- biurowych oraz 2 łazienek. Czynsz korzystny w porównaniu do podobnych lokali w tej miejscowości, życzliwi, pomocni właściciele.
99% obecnie prowadzonych kursów to zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Koncentrujemy się na grupach, ponieważ takie lekcje przynoszą Szkole największy dochód przy ograniczonych kosztach.
Mamy kilkadziesiąt umów podpisanych przez słuchaczy do końca bieżącego roku szkolnego, co gwarantuje stabilny przychód.
Z powodów osobistych nie jesteśmy w stanie zajmować się na co dzień Szkołą – jest ona w tej chwili traktowana przez nas jako dochód pasywny. Mamy jednak świadomość, że bez nadzoru i pracy właścicieli nie jest możliwe rozwijanie firmy i umacnianie jej pozycji na rynku, w związku z tym chcielibyśmy sprzedać firmę osobie, która będzie dbała o jej dalszy rozwój.
Cena sprzedaży zawiera wyposażenie sal lekcyjnych oraz biura, podświetlany kaseton zewnętrzny (możliwość łatwej zmiany grafiki i nazwy), zamontowany na budynku wyświetlacz reklamowy LED, podręczniki lektorskie i inne materiały do prowadzenia kursów, cesję umowy najmu, cesję numeru telefonu, przekazanie aktywnych umów z klientami, systematycznie prowadzoną stronę Szkoły na FB, wzory umów, regulaminów, testów i innych dokumentów niezbędnych do prowadzenia Szkoły, cały know-how oraz wdrożenie nowego właściciela do płynnego przejęcia firmy.
Szczegółowe informacje zostaną udostępnione na osobistym spotkaniu, po podpisaniu klauzuli poufności


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków