Szkoła językowa w centrum Warszawy • Cena: 59 000 zł
 • Przychody: 220 000 zł
 • Dochody: 70 000 zł
 • Rok założenia: 2001
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedamy prężnie rozwijającą się i bardzo rentowną szkołę językową, której siedziba mieści się w centralnej Warszawie, zaraz przy jednym z głównych węzłów przesiadkowych (metro, pociągi lokalne i dalekobieżne, autobusy, tramwaje). Szkoła została założona w 2011r, szczyci się historią nauki ponad 1000 weryfikowalnych studentów i prawie 100 firm.

Na rynku warszawskim logo szkoły jest znane i dobrze kojarzone. Szkoła jest w pełni wyposażona i funkcjonująca, z własną bazą danych kursantów, oferuje różnorodne kursy stacjonarne, online oraz z dojazdem do klienta.

Kwota odstępnego to 59000 PLN.

Miesięczny czynsz za wynajem lokalu, w którym mieści się szkoła jest w naprawdę BARDZO korzystnej cenie. W koszcie wynajmu znajduje się również koszt mediów, w tym ogrzewania, część biura jest wynajmowana pod co-working.

Inne zobowiązania/umowy firmy to comiesięczna opłata za telefony oraz internet, CRM software, dzierżawę drukarki, umowa na serwer i domenę, wynagrodzenia własne (zalecamy zakup pracującej parze/trójce lektorów) oraz dla ew. dodatkowej kadry językowej/administracyjnej.

Wspomniany software CRM to system LangLion, w którym obsługiwana jest cała administracja, harmonogramy zajęć i bezpośrednia komunikacja z naszymi kursantami, a także moduł wirtualnej biblioteki oraz połączenie z systemem rejestracji i testów poziomujących na stronie www. Nawigacja w tym systemie odbywa się w różnych językach, co jest pomocne lektorom z poza kraju.

Nasza szkoła to firma o wspaniałej reputacji (5 gwiazdek z pięciu na wszystkich portalach, w tym gowork.pl), dużym zaufaniu i rozpoznaniu lokalnym. Charakteryzujemy się najlepszą obsługą kursantów i osiąganiem sukcesów przez kursantów. W założenie tej firmy włożyliśmy wiele wysiłku jednak z powodów osobistych jesteśmy zmuszeni sprzedać szkołę.

Bardzo prosimy tylko o poważne oferty, więcej szczegółów udzielamy jedynie na wcześniej umówionym, osobistym spotkaniu.
Możliwości rozwoju:
e-learning, zajęcia online, szkolenia, korepetycje


Nieruchomości i urządzenia

Lokal z całkowitym umeblowaniem o łącznej powierzchni 90m2 w bardzo dobrym standardzie składa się z 3 sal wykładowych, 1 x WC, sekretariatu, holu i pokoju socjalnego.
Szkoła wyposażona jest w mediatekę z wszelkimi podręcznikami, książkami do wypożyczenia, grami planszowymi czy multimedialnymi, zabawkami oraz pomocami naukowymi dla nauczycieli i kursantów, w tym kompletne zestawy podręczników i materiały dodatkowe dla nauczycieli. Językiem dominującym w mediatece jest język angielski, obejmując wszystkie poziomy - od A1 do C2.

Szkoła posiada kserokopiarkę/drukarkę/skaner (dzierżawa), 4 laptopy, Internet bezprzewodowy, 4 odtwarzacze CD, 7 stołów, 9 krzeseł zwykłych, 2 obrotowe, 2 składane i 6 z pulpitami, 4 x tablice magnetyczne, jedną przenośną tablicę na stojakach, wieszaki, kanapa, 2 stoliki kawowe i wbudowane siedziska w pokoju socjalnym, biurko-recepcję, czajnik, dystrybutor wody, szyldy zewnętrzne na budynku oraz wewnętrzne. Dysponujemy 3 salami lekcyjnymi, dwie z nich mogą pomieścić 6 kursantów, a trzecia 4.
1 sala: Środkowa sala z 6 krzesłami uniwersyteckimi, biurkiem z krzesłem dla nauczyciela, laptopem, tablicą magnetyczną, tablicą przenośną, odtwarzaczem CD, dekoracjami ściennymi, wnękami półkowymi. Część tej sali została przygotowana na zajęcia z dziećmi, z małym stolikiem i 6 małymi krzesłami.
2 sala: Boczna sala z 6 biurkami studenckim, z 6 krzesłami, krzesłem dla nauczyciela, laptopem, tablicą magnetyczną – małą i dużą, odtwarzaczem CD, dekoracjami ściennymi, szafą.
3 sala: Mała sala ze stołem, 2 krzesłami dla kursantów i 1 dla nauczyciela, laptopem, tablicą magnetyczną, odtwarzaczem CD, dekoracjami ściennymi, półką ścienną. Ta klasa służy do bardziej spersonalizowanych zajęć z naciskiem na konwersacje.

Pokój socjalny, w którym znajduje się miejsce na wydarzenia szkolne dysponuje stolikami kawowymi i siedziskami, a dodatkowo – w części sekretariatu – znajduje się tu biurko, krzesło i laptop dla recepcji. W pokoju znajduje się też sofa skórzana, kominek i wielofunkcyjna drukarka.


Wsparcie posprzedażowe

W zamian za tę kwotę oferujemy :
Przejęcie szkoły wraz uczniami, zobowiązujemy się przekazać cały know-how prowadzenia szkoły, wszystkie kontakty, wzory dokumentów oraz pomoc w sprawnym przejęciu zarządzania firmą. Cena zawiera również wszystkie projekty graficzne, bogate profile w mediach społecznościowych, aplikacjach mobilnych i online (Facebook, Instagram, Google, LinkedIn, Yelp, YouTube, Twitter, Whatsapp Business), stronę www wraz z domeną. Strona www jest nowoczesna, pięknie zaprojektowana, intuicyjna i responsywna, z funkcją wypełniania testów poziomujących dla 7 głównych języków europejskich oraz harmonogramem zajęć na cały rok szkolny z możliwością bezpośredniego rezerwowania terminów i rejestracji on-line. Strona www oparta jest o środowisko Joomla (z edytowalną funkcjonalnością całości strony oraz wsparciem zaprzyjaźnionego moderatora).


Powód sprzedaży

Przeprowadzka za granicę

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków