Szkoła języków obcych Wilanów • Cena: 95 000 zł
 • Przychody: 340 000 zł
 • Dochody: 1 zł
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 7
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż szkoła języków obcych w warszawskim Wilanowie. Działając nieprzerwanie od prawie 10 lat na lokalnym rynku, udało nam się zbudować czołową pozycję oraz dużą rozpoznawalność wśród klientów. Jest to realny i stabilny biznes z dużym potencjałem do rozwoju.

Do sprzedaży zmuszają nas względy osobiste udziałowców – a dokładniej przeprowadzka jednego z nas.

Poniżej przedstawiam garść podstawowych informacji:

· Lokalizacja — Warszawa, miasteczko Wilanów, idealna lokalizacja do prowadzenia tego typu działalności w sąsiedztwie wiele szkół, apartamentowców, miejsca parkingowe oraz całe osiedle z największym współczynnikiem dzietności w Warszawie.

· Lokal – w pełni wyposażony lokal wynajmowany w rozsądnej cenie, w środku znajduje się sekretariat, kuchnia, wyposażone sale lekcyjne, poczekalnia oraz toaleta dla klientów. Oczywiście działamy również online.

· Kadra nauczycielska – doświadczeni i uśmiechnięci nauczyciele języków obcych oraz native speakerzy współpracujący w większości na kontraktach B2B.

· Baza klientów – aktualnie w szkole mamy ok. 80 aktywnych uczniów, a w całej bazie jest ich ponad 350, dodatkowo współpracujemy również z klientami biznesowymi.

· Forma działalności gospodarczej – spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z niskim kapitałem zakładowym, przedmiotem sprzedaży jest 100% udziałów.

· Dane finansowe – spółka nie ma żadnych zaległości i zobowiązań typu leasing czy kredyt, finansuje bieżącą działalność w pełni z przychodów z działalności operacyjnej, które w roku 2023 r. wyniosły ponad 340 000 PLN.

· Dodatkowo w cenie – strona internetowa, social media, znaki graficzne, wdrożony branżowy system CRM (zarządzania kontaktem z klientem), utrzymane wysokie pozycjonowanie, gotowe i sprawdzone rynkowo dokumenty umów, testy poziomujące i wiele innych.

Cena: 95 000 PLN, z możliwością negocjacji.

Z racji na charakter prowadzonej działalności szukamy potencjalnego nabywcy już teraz, aby okres wakacyjny poświęcić na przekazanie sterów oraz jeśli będzie taka potrzeba pomoc we wdrożeniu w działalność operacyjną.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej,


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Możliwe do 01.09.2024r.


Powód sprzedaży

Osobisty.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków