Szkoła Języków Obcych • Cena: 150 000 zł
 • Przychody: 550 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2005
 • Liczba pracowników: 10
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż szkoła specjalizująca się w nauczaniu języków angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i polskiego. Dodatkowo w szkole realizowane są szkolenia ITC (Laboratorium ECDL). Szkoła jest centrum egzaminacyjnym TELC, ETS Global i TGLS. Posiadamy wpis do Bazy Usług Rozwojowych (BUR), certyfikat jakości, a więc mamy możliwosć realizacji szkoleń z dofinansowaniem unijnym do 2020 roku. Szkoła realizuje szkolenia w ramach środków unijnych, oraz szkolenia komercyjne. Posiada bazę i doświadczenie w realizacji zamówień publicznych (referencje, poświadczenia wykonania, marka rozpoznawalna na rynku). Szkoła realizuje kursy komercyjne, gdzie średnioroczna liczba kursantów wynosi 800 osób. Szkoła posiada umowy współpracy z firmami i korporacjami. Wdrożone RODO.
Możliwości rozwoju:
Dzięki wpisowi do BUR oraz rejestru instytucji szkoleniowych jak i bogatemu doświadczeniu w realizacji zamówień publicznych ma możliwość rozwoju w kierunku świadczenia usług publicznych (dofinansowanych ze środków UE jak i innych środków publicznych). Wysoko rozwinięty marketing.


Nieruchomości i urządzenia

Szkoła zlokalizowana w centrum miasta, co zapewnia dobre skomunikowanie. Lokal najmowany o powierzchni 250m kw:
- 6 sal szkoleniowych,
- pomieszczenie socjalne,
- WC,
- miejsce na sekretariat.

Szkoła posiada pełną infrastrukturę IT, każda sala wyposażona w:
- komputer z głośnikami,
- 4 tablice multimedialne,
- pełne laboratorium ECDL (8 stanowisk komputerowych).

Szkoła posiada monitoring wewnętrzny, alarm, serwer plików oraz w pełni wyposażone zaplecze dydaktyczne dla nauczycieli. Szkoła posiada wypracowane procedury zgodne z audytem certyfikacji. Szkoła wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych.


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniamy wsparcie posprzedażowe w postaci wprowadzenia do zasad funkcjonowania szkoły.


Powód sprzedaży

Powód sprzedaży jest czysto biznesowy. Ostatnie lata to budowanie marki i umacnianie na rynku krakowskim. Obecnie, brak pomysłu na jej rozwój jak i chęć zmiany branży jest powodem sprzedaży.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków