Szkoła języka hiszpańskiego w Poznaniu • Cena: 50 000 zł
 • Przychody: 113 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam szkołę języka hiszpańskiego w Poznaniu.

Szkoła jest jedną z najpopularniejszych szkół języka hiszpańskiego w Poznaniu. Średnia ilość umów podpisywanych w semestrze przekracza 80, liczba polubień strony na Facebooku to ok. 700. Przychód za ostatni rok to blisko 113 000 zł – był to okres pandemii, podczas której szkoła musiała dostosowywać się do obowiązujących restrykcji, przez co musiała zmienić sposób nauczania na zdalny. Dzięki temu aktualnie w ofercie mamy kursy w obu formach: zdalnej i stacjonarnej.

Szkoła obecnie mieści się w wynajmowanym lokalu w kamienicy tuż przy Starym Rynku. Lokalizacja ta jest niezmienna od początku istnienia szkoły czyli od 2008 roku. Uczniowie doceniają dobrą komunikację miejską z każdej części Poznania (najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się w odległości 200 m.).

Specjalizujemy się w nauce tylko języka hiszpańskiego, co dla części uczniów jest dużym atutem. Szkoła jest jednym z oddziałów należących do sieci, mającej swoje placówki w innych miastach w Polsce. Umowa na prowadzenie szkoły pod obecną nazwą podpisana jest do 2026 roku. Zakres umowy obejmuje bezpłatny dostęp do strony internetowej, program nauczania, logo szkoły oraz grafiki, które można dowolnie wykorzystywać (np. na ulotkach lub w mediach społecznościowych). Umowa podpisana z siecią pozwala prowadzić zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Program nauczania nie wymaga zakupu przez uczniów żadnych podręczników, co stanowi dla nich ciekawą alternatywę dla innych szkół, opierających naukę na książkowych metodach nauczania, a nie na komunikacji.

Oferta sprzedaży obejmuje cesję umowy licencyjnej, kompletne wyposażenie szkoły, materiały edukacyjne, dostęp do mediów społecznościowych (adres e-mail, Facebook, Instagram, strona internetowa), wzór ulotek i umów zawieranych z uczniami.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków