System warsztatów dla dzieci z klockami LEGO • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż system organizacji zajęć/warsztatów z klockami firmy LEGO, są to urodziny, półkolonie, warsztaty tematyczne, eventy dla firm, organizacji, instytucji.
Programy dla dzieci polegają na zbudowanie prostych i bardziej złożonych modeli z kloców LEGO, które zostały stworzone przez profesjonalistów – architektów i inżynierów. Specjalne zestawy klocków i tematyczne modele nie tylko dostarczają dużo radości ale także stanowią ważny element rozwoju edukacyjnego dla dzieci. Firma posiada modele statyczne, ruchome, zdalnie sterowane, roboty. Jej oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 2-12 roku życia.

Oferta na sprzedaż gotowego i działającego biznesu zawiera w sobie licencję na wyłączność do prowadzenia oddziału pod marką, kompletne know-how biznesu, niezbędne wyposażenie do prowadzenia działalności (klocki Lego, instrukcje, dokumenty, etc.), kontakty do kontrahentów (klientów, dostawców), umowy współpracy, wsparcie w uruchomieniu.

Jest to jedna z najszybciej rozwijających się sieci franczyzowych.
Ponad 750 lokalizacji w 32 krajach świata.
Aktualnie jest 20 oddziałów w całej Polsce.

Licencją objęte jest miasto Rzeszów oraz powiat na wyłączność. Franczyza opatrzona jest dobrym wsparciem z polskiej centrali, pod każdym względem. Wsparcie produktowe, marketing w postaci materiałów reklamowych, reklamy w mediach społecznościowych, itp.

Zatrudnienie pracowników na umowę zlecenie.
Możliwości rozwoju:
Oferta zawiera wyłączność na miasto i powiat, i w tym zakresie można prowadzić działalność stacjonarną jak i mobilną w instytucjach oświaty, domach kultury szkołach, czy ośrodkach prywatnych (pełna dowolność). Można również zakupić licencje na dodatkowe lokalizacje.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Wsparcie produktowe, marketing: materiały reklamowe, reklama w mediach społecznościowych, itp.


Powód sprzedaży

Małe dzieci, którym należy poświęcić więcej czasu niż jest to możliwe przez obydwoje rodziców prowadzących własny biznes. Stąd jedno musi zmienić plany zawodowe.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków