Studio tatuażu i piercingu Wrocław • Cena: 128 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedaję studio tatuażu na Klecinie/ Bielanach Wrocławskich we Wrocławiu z powodu przeprowadzki do innego kraju na stałe. Niestety trudno jest prowadzić ciągłą działalność z perspektywy 1400km. Studio zaczęło swoją działalność w marcu 2021 roku. Jestem pierwszym właścicielem.

Przedmiotem ogłoszenia jest cesja umowy najmu lokalu, której został dokładnie rok (co jest super korzystne/bezpieczne dla przyszłego najemcy w razie jej ewentualnego nie przedłużenia) wraz z zaplata odstępnego za remont, adaptacje, całkowitego zaopatrzenia lokalu w sprzęt i wyposażenie gabinetu. Oczywiście wynajmujący w spisanej umowie gwarantuje opcje przedłużenia najmu o kolejny okres.

Studio położone jest 10m od najbardziej ruchliwej alei Kleciny – ulicy Wałbrzyskiej, przyciąga uwagę ogromną kolorową witryną, naprzeciw bezpłatny parking. Ponad dwuletnia baza stałych klientów. Piękne klimatyczne wnętrze, ściany ozdobione pięknymi obrazami, rośliny dodające fajny klimat, elementy wystroju nawiązujące do klimatu strzelectwa takie jak ozdobne skrzynki po amunicji i łuski od broni, ogromna drewniana recepcja z barem z podpalanego drewna oraz gustowna poczekalnia na 6 osób. Podłoga z położoną wykładziną przystosowaną do łatwego czyszczenia oraz utrzymywania sterylnych warunków.

Wszystko gotowe do natychmiastowej pracy od pierwszego dnia działania!

Lokal idealnie nadaje się na studio tatuażu, salon kosmetyczny, gabinet podologiczny, gabinet rehabilitacji, salon masażu, barbera, fryzjera czy inne działalności, szczególnie z zakresu medycyny estetycznej. Niewymagany żaden nakład finansowy, bez usterek lub rzeczy do remontu.

Wśród głównych zalet studio ma bardzo dobrą, nawet świetną lokalizację (w promieniu paru kilometrów np. Bielany Wrocławskie, Domasław, Krzyki i sama Klecina nie ma żadnego innego studia, gdzie im bliżej centrum tym coraz więcej ich koło siebie. Blisko wylotu na obwodnice i autostradę. 20 min. do centrum Wrocławia, w tym komunikacja miejska z przystankiem obok Studia.

Studio ma najwyższe oceny na Google Maps (5.0!!!) i świetne opinie na mediach społecznościowych, bazę lojalnych klientów i dobrą renomę jako miejsce do tatuowania i piercingu.

Po więcej informacji, zdjęć itd. proszę o kontakt się na numer telefonu podany w ogłoszeniu.


Nieruchomości i urządzenia

- Niski czynsz jak na taką lokalizację w nowoczesnym budownictwie, gdzie budynek ma raptem 5 lat i powierzchnię (o 40-50% niższy aktualnych cen na wynajem podobnych lokali).
- Klimatyzację.
- Materiały reklamowe takie jak Vouchery, Vouchery online, wlepki studyjne oraz wizytówki.
- Drukarkę, podłokietniki, lampy do tatuowania i piercingu, profesjonalne krzesła do tatuowania, leżankę. Całość zakupiona jako nowa na Kwadronie.
- Pełen regał kolorów, farb i innego zaopatrzenia dla każdego tatuatora.
- Dwa ogromne regały na zaopatrzenie.
- Kurtynę powietrzną na wejściu do studia (można mieć otwarte drzwi nawet w zimie)
- Dwie lodówki, dwa ogromne lustra 2m na 1.5m ze złotą ramą.
- W pełni wyposażone pomieszczenie gospodarcze z dwiema umywalkami oraz toaletą ze światłem na fotokomórkę.
- Alarm Solid Security 24/7.
- WiFi.
- Monitoring na Wifi działającą 24/7 z wbudowanym trybem nocnym oraz alarmu nocnego.
- Umowa na odbiór odpadów medycznych
- Dostęp do lokalu z możliwością pracy 24/7.
- Dużą jasna przestrzeń (80 m2) ze świeżym remontem.
- Recepcję i poczekalnię dla klientów
- 3 w pełni wyposażone miejsca dla tatuatorów i Piercera z potencjałem na 3+ miejsca.
- Wysoki odsetek nowych klientów, powracających i poleceń.
- Google Email Studyjny oraz Google Maps 5.0 ocen.
- Dobre warunki na dodanie usługi makijażu permanentnego, barberskich czy fryzjerskich (duża grupa docelowych odbiorców z salonów kosmetycznych obok).
- Widoczna reklama zewnętrzna (zauważalny baner na głównej ulicy ze sporym ruchem pieszym i samochodowym.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Przeprowadzka do innego kraju.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków