Studio Relaksu w Rzeszowie • Cena: 170 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam dobrze prosperujące studio relaksu. Jest to nietypowa działalność i jedyna na podkarpaciu oferująca takie usługi od ponad 2 lat. Składa się z dwóch stanowisk z kapsułami do floatingu i jednego gabinet masażu oraz recepcji. Lokal w pełni wyposażony położony w dobrej lokalizacji blisko centrum Rzeszowa cieszący się bardo dobrą opinią klientów, rozpoznawalnością oraz z aktywnymi mediami społecznościowymi.

Sprzęt polskiego producenta który zapewnia serwis.
Wyposażenie wysokiej jakości zapewniające bezproblemowe użytkowanie.

Lokal klimatyzowany, nowocześnie wykończony z dużym darmowym parkingiem dla klientów. Na wjeździe 2 duże banery reklamowe ponad 5 m szerokości

Na ofertę składa się całe wyposażenie lokalu, umowy, numer telefonu, fanpage Facebook, fanpage Instagram, materiały reklamowe (banery, ulotki), system rezerwacji z bazą klientów oraz profilem na portalu moment.pl.
Zawiera także przejęcie zatrudnionego pracownika - doświadczona Panią masażystkę z kilkuletnim stażem oraz Panią fizjoterapeutkę pracującą na niepełny wymiar godzin.

Floating to pomysł zaczerpnięty ze stanów polegający na unoszeniu się na powierzchni soli epsom w specjalnie w izolowanej kapsule deprywacji sensorycznej. Ciało w takich warunkach odpoczywa i jest to jedna z najlepszych skutecznych form relaksu na świecie.

Dodatkowo posiadamy gabinet masażu z bogatą ofertą, w którym wykonujemy masaże relaksacyjne, rytuały, fizjoterapię, bandaże. Gabinet wyposażony w łazienkę z prysznicem, elektryczny profesjonalny stół do masażu.

Pracę można zacząć bez żadnego wkładu finansowego. Nowy nabywca otrzyma wszelkie informację jak z sukcesem prowadzić i rozwijać działalność. Biznes z ogromnymi perspektywami rozwoju przez stale rosnącą popularnością na tego typu usługi.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniam wsparcie po sprzedażowe w zakresie obsługi, reklamy i rozwoju


Powód sprzedaży

Zmiana miejsca zamieszkania oraz problemy zdrowotne.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków