Studio Mebli Kuchennych w Warszawie • Cena: 220 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Produkcja krajowa i import włoskich mebli kuchennych- 30 lat na rynku.
Sprzedam dobrze funkcjonujące, utrzymujące standard i bieżące trendy sprzedażowe, dochodowe Studio Meblowego o powierzchni 73 m2 działające w prestiżowej Galerii Handlowej Home Concept w Warszawie.
Bardzo dobra lokalizacja, doskonały dojazd, duży, bezpłatny parking dla klientów, blisko centrum Warszawy.
W obiekcie jest wydzielona strefa dostaw z windą towarową.
Salon przedstawicielski włoskiego producenta mebli kuchennych ARAN CUCINE. 30-letnia współpraca, oparta na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zorganizowany profesjonalny transport w oparciu o przewoźnika krajowego.
Studio działa bardzo sprawnie bez jakiejkolwiek promocji i na bieżąco przyjmuje zamówienia.
Podstawowy zakres działalności stanowi projektowanie, produkcja krajowa lub import z Włoch oraz montaż wysokiej jakości mebli kuchennych na wymiar. Studio współpracuje z zakładem produkcyjnym i ekipami profesjonalnych montażystów.

W zakres oferty i usług wchodzą m in. meble kuchenne, szafy i garderoby, zabudowa wnęk, wyposażenie biura, meble łazienkowe, meble inne. Kompleksowa realizacja zestawów włącznie z blatami oraz sprzętem AGD.

Studio posiada wypracowane bardzo dobre kontakty z dostawcami, projektantami i montażystami. Współpracujemy z producentami i dystrybutorami sprzętu AGD – Franke, Bosch, Siemens, Electrolux, AEG, Falmec, itp.

Studio mebli kuchennych posiada własną stronę www, domenę, łącze internetowe oraz efektowną ekspozycję z wyposażeniem, która obejmuje kompletne ekspozycje mebli wraz ze sprzętem AGD, oświetleniem, dekoracjami i dodatkami. Stojaki z próbnikami frontów (drewno, mdf, ramki alu + szkło, uchwyty). Elementy dekoracyjne.

Niski czynsz najmu. W kosztach najmu wliczone są: czynsz – opłaty miesięczne ( w tym woda, centralne ogrzewanie, parking ) dodatkowo energia elektryczna wg licznika . Wszystkie media podłączone, ogrzewanie w cenie - bezobsługowe.
Brak zawartych umów z pracownikami.

Możliwości rozwoju:
Rozwój współpracy z deweloperami i projektantami wnętrz, a także w kierunku kompleksowego wykańczania wnętrz.
Studio prowadzi nieprzerwaną działalność od 1993 roku, jest gotowe do przekazania/przejęcia i kontynuowania działalności przez nowego właściciela.
Umowa najmu lokalu jest zawarta do końca 2023 roku. Istnieje bezproblemowa możliwość przedłużenia i zawarcia długoterminowej umowy na kolejny okres.

Oferta ważna od zaraz, zainteresowanych zapraszam do kontaktu i wizyty w Studio, najlepiej w umówionym terminie. Zdjęcia studia wysyłamy pocztą e-mail. Sposób przejęcia firmy do ustalenia, więcej informacji udzielę telefonicznie.


Nieruchomości i urządzenia

Wyposażenie i urządzenia studia
Studio jest w pełni wyposażone w sześć kompletnych ekspozycji zestawów meblowych w różnej konfiguracji, z oświetleniem LED, różnymi elementami dekoracyjnymi, z kamiennymi i laminowanymi blatami oraz okładzinami ściennymi, wyposażonych w markowy sprzęt AGD (Siemens, Electrolux, Franke, Blanco, Faber, itp.), wyposażenie BLUM, PEKA, cała gama wzorników (uchwyty, ekspozytory frontów, ramki Alu, próbniki laminatów, ekspozytory różnych producentów z kolekcjami i wzorami blatów z konglomeratów kwarcytowych, spieków gresowych/ceramicznych i innych materiałów), aktualne katalogi dostawców. Własna klimatyzacja, podłoga, jarzeniowe i halogenowe oświetlenie punktowe.
Ścianka działowa panelowa.
Część biurowa: biurko, regał biurowy, fotele, komputer z legalnym oprogramowaniem, duży monitor, drukarka, skaner.
Profesjonalne oprogramowanie z licencjami dożywotnimi oraz program CAD do projektowania i zamawiania włoskiego producenta ARAN Cuciene.
Terminal płatniczy.
Strony internetowe z własnymi domenami i adresem e-mail. Hosting opłacony do…
Grafiki, logo, zdjęcia, wizualizacje, projekty.
Zewnętrzne elementy reklamowe: podświetlony kaseton, banery, stojaki, logo studia.
Oczekiwana cena 220.000 zł netto


Wsparcie posprzedażowe

Po podpisaniu umowy zapewniamy wsparcie posprzedażowe w ustalonym okresie i zakresie, wprowadzenie i przekazanie niezbędnych informacji dotyczących organizacji działalności i włoskiego program do projektowania.
Kontakty do kontrahentów, dostawców, partnerów biznesowych, przekazanie gotowych umów i zapoznanie z kontrahentami.
Możliwe wsparcie projektantów wnętrz, programisty, grafika, webmastera.


Powód sprzedaży

Powody sprzedaży wynikają przede wszystkim z mniejszej możliwości obsługi firmy w związku z zaawansowanym wiekiem emerytalnym.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków