Studio Floatingu w Raciborzu • Cena: 220 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Ze względu na rozwój innych biznesów lokalnych i Internetowych razem ze wspólnikami nie jesteśmy w stanie fizycznie prowadzić i doglądać naszego Studia Floatingowego. Zapadła decyzja, aby sprzedać je w dobre ręce osoby, która będzie mogła spędzić tam czas i ten biznes rozwinąć jeszcze bardziej i skuteczniej niż jest.

Floating mieści się w przybudówce domu jednorodzinnego i właścicielka jest otwarta na nową osobę prowadzącą i zrobi bardzo dobre warunki współpracy, aby wszyscy byli zadowoleni :)

Na chwilę obecną przyjmujemy klientów do końca grudnia i tak też są sprzedane bony na wejścia. Dobrze było kontynuować. Woda jest świeża po wymianie i ciągle dbamy o jej parametry. Jest zachowana czystość i funkcjonalność miejsca. Nie potrzeba wkładów finansowych na przejęcie działalności.
Jedyna inwestycja dodatkowa to ktoś dobry od marketingu, aby tutaj wykonać pracę, ponieważ sam profil na FB oraz strona www nie są wystarczające. Potrzeba tutaj włożyć pracę.

We Floatingu znajdują się Dwa urządzenia. Kapsuła oraz Kabina.
[dane ukryte] -tutaj są szczegóły odnośnie naszego miejsca.

Zależy Nam, aby sprzedać wszystko tzn. urządzenia i know how w tym miejscu, żeby tego nie rozwalać, ale jeżeli znajdzie się ktoś chętny tylko na urządzenia to też taka opcja wchodzi w grę

Oczywiście istnieje możliwość sprzedaży tylko urządzeń. Trzeba się liczyć wtedy z kosztami przeniesienia urządzeń ( kabina jest zabudowana i to jest koszt ok 10.000 zł ) oraz wylania wody, gdzie jej koszt też będzie ok 2000 zł w każdym urządzeniu.

Chętne osoby do zobaczenia na miejscu zapraszam do kontaktu.
PROSZĘ WCZEŚNIEJ O SMS, że telefon w sprawie Floatingu - ponieważ tyle dzwoni reklam, że nie odbieram nieznajomych numerów....
Wtedy będziemy coś szerzej rozmawiać.
Opisałem wszystko co na tym etapie wydaje się być ważne.
Serdecznie pozdrawiam


Nieruchomości i urządzenia

Kapsuła do floatingu
Kabina do floatingu
know how
Sól.
wystrój lokalu, biurko, itd


Wsparcie posprzedażowe

Kontakty do serwisu, własne doświadczenie z maszynami, instruktaż.


Powód sprzedaży

Brak czasu na doglądanie i w pełni prowadzenie biznesu ze względu rozwinięcie się dwóch innych firm

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków