Studio Figura - blisko Gdańska • Cena: 130 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam pełne wyposażenie salonu. Jest możliwość zakupu wybranych mebli, maszyn. Studio Modelowania Sylwetki prowadzę z powodzeniem od maja 2019 roku.
Wybrałam miejscowość bardzo blisko Gdańska poniżej 10 km, bardzo dobry dojazd , brak opłat za parkingi, jest to obecnie trzecie miasto w Polsce , pod względem największego zaludnienia, przeprowadziło się bardzo dużo Klientek. Miejsce można zmienić.

Udało się sprawić, że Studio jest rozpoznawalne w tym mieście ale zawsze można zmienić . Ogromna baza Klientek ( ponad 600 ) w tym bardzo wiele stałych Klientek i takich co systematycznie wracają na zabiegi, Panie przyprowadzają swoje znajome i systematycznie polecają zabiegi.
Studio jest jednym z najlepiej wyposażonych Salonów.
Posiadamy bardzo bazę stałych klientek.
Nieruchomości i urządzenia:

Studio posiada sprzęty Strefa fitness:
- Vacu Shaper
- Infra Swan Shaper
- Tulip Thermo Climber ( jedyna taka maszyna na Pomorzu )
- Rower poziomy
- Roll Shaper x 2 szt
Strefa Beauty:
- Liposukcja kawitacyjna
- Lipolaser
- Endermologia ciało
- Elektrostymulacja +IR
- Elektrostymulacja
- Limfodrenaż
- Limfodrenaż w wersji także z rękawami
- Sauna

Strefa kosmetologia estetyczna;

- Endermoligia twarz
- HiFu
- Face Mask

Dodatkowo:
Fachowo przeszkolony pracownik. Polecam bardzo wykwalifikowaną pracownicę, same szkolenia pracownika to koszt ok 5000 zł a tu jest osoba bardzo lubiana przez Klientki świetnie potrafi pracować nawet z bardzo dużą ilością Klientek , świetnie robi wszystkie zabiegi, zna maszyny i dodatkowo także może wyszkolić nowe osoby.


Cena podlega negocjacji


Nieruchomości i urządzenia

Pełne wyposażenie Salonu: kasa fiskalna, termianl płatniczy, lada recepcyjna wraz z biurkiem, fotelem, półki na kosmetyki, kanapa dla Klientek, stoliki do konsultacji, krzesła dla Klientek, waga, 6x profesjonalnych łóżek zabiegowych, taborety dla pracownika wykonującego zabieg, parawan, zasłony, w kuchni dla również wyposażenie: lodówka, mikrofalówka, czajnik na sprzedaż.
Szatnia dla klientek z zamykanymi szafkami na klucz.


Wsparcie posprzedażowe

Wsparcie posprzedażowe:
Pomoc w transporcie maszyn, urządzeniu, łagodnym przejściu Klientek oraz przez miesiąc- do dwóch mogę w ramach ceny również wyszkolić nowe osoby, prowadzić konsultację, jak sprzedawać karnety, jak sprawić, żeby Klientki wracały systematycznie.


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży jest niestety moja poważna choroba, długo miałam nadzieję, że jeszcze udźwignę ale niestety jest mi bardzo ciężko muszę dużo odpoczywać a Studiu jest ogrom pracy ( bardzo dobrze ) niestety moje możliwości fizyczne są już bardzo ograniczone.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków