Strzelnica kulowa sportowo-rekreacyjna • Cena: 399 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Zapraszamy do zakupu otwartej STRZELNICY KULOWEJ zorganizowanej na nieruchomości gruntowej o powierzchni 1,1966 ha, położonej w miejscowości Lutomia Górna, Gmina Świdnica, Woj. Dolnośląskie.

Nieruchomość zlokalizowana jest w Lutomii Górnej w niewielkiej odległości od głównej ulicy asfaltowej w odległości ok. 10 km od centrum miasta Świdnicy i ok. 20 km od centrum Wałbrzycha.

Na działce zorganizowana została strzelnica kulowa zgodnie z decyzją zatwierdzającą regulamin strzelnicy, opracowany zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 15 marca 2000 r. w sprawie wzorcowego regulaminu strzelnic. Dokument ten stanowi podstawę do użytkowania tego typu obiektów oraz jedyną możliwość do funkcjonowania strzelnicy otwartej. Strzelnica jest obiektem działającym od 3 lat i przeznaczonym do prowadzenia strzelań szkoleniowych sportowych i rekreacyjnych oraz treningów strzeleckich.

Strzelnica obejmuje 3 osie strzeleckie o długości 25 m, 100 m i oś dynamiczną 20 x 30 m, wały ziemne, częściowo wzmocnione drewnianymi stelażami, zadaszone stanowiska strzeleckie, utwardzony parking, wiatę biesiadną oraz miejsce na ognisko.

Przedmiotowy grunt stanowi teren w przeważającej części zadrzewiony i zakrzewiony otoczony częściowo roślinnością trawiastą, ogrodzony siatką ogrodzeniową leśną wraz z dwiema bramami metalowymi. Teren po byłej kopalni posiadający znaczne różnice w terenie oraz liczne wzniesienia i doliny.

Nieruchomość posiada duży potencjał inwestycyjny, idealny dla klubów strzeleckich, instruktorów, stowarzyszeń o charakterze strzeleckim, itp. Działka z możliwością stworzenia kolejnych osi strzeleckich, a także torów motocrossowych, quadowych lub do paintballu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków