Stolarstwo - startup • Cena: 65 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Ze względów zdrowotnych sprzedam pomysł, bardzo dobry Startup dla stolarza lub osoby lubiącej ten fach (własne, indywidualne projekty), oraz wyposażenie warsztatu (maszyny, narzędzia) potrzebne do małej produkcji, zapewniam wsparcie po zakupie. Decydując się na ten biznes masz klientów od samego początku, pokażę Ci w jaki sposób pozyskiwać nowych w przyszłości.

Jedyne co musisz mieć to miejsce do wykonywania działalności, może być początkowo garaż lub pomieszczenie gospodarcze. Jestem gotów pomóc praktycznie we wszystkim, w założeniu firmy, w załatwianiu formalności i najważniejsze w pozyskiwaniu klientów. Nie musisz wydawać dużych pieniędzy na marketing.

Co otrzymujesz po zakupie?
-maszyny potrzebne do produkcji naszych indywidualnych wyrobów,
- karty produkcji,
- Wsparcie po zakupie
- Strony internetowe dopasowane do swojej firmy.
Jest to pewny interes! Stolarstwem zajmuję się samodzielnie od 2014 r. Początkowo było to moje dodatkowe źródło pieniędzy (dochody roczne około 25 tyś udokumentowane rozliczeniem PIT ) Zaznaczam że była to dodatkowa działalność.
Obecnie jest to moje główne źródło dochodu. Udokumentuje rozliczeniem PIT 2019.

Jeśli masz chęci do pracy oraz troszeczkę oleju w głowie to na pewno Ci się uda.

Koszt całości to 65 tyś zł, lub sam pomysł na biznes w cenie 45 tyś zł.

Działalność możesz prowadzić praktycznie z każdego miejsca gdyż produkty które oferuję wysyłam kurierem. Zasięg usług i klientów jest nie ograniczony. Nasze produkty znajdziesz praktycznie we wszystkich krajach UE.
Firma dostępna od Stycznia 2020 r.

Masz pytania? Dzwoń. tel [dane ukryte]


Nieruchomości i urządzenia

Zestaw maszyn i elektronarzędzi do obróbki drewna, domena internetowa. Inne. Strona www i inne szczegółowe informacje zostaną podane po podpisaniu NDA (dokumentu zachowania poufności).


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję wsparcie po zakupie tj. Wskażę w jaki sposób pozyskuje klientów- tak żebyś mógł zarabiać od początku działalności, oferuję przeszkolenie z produkcji moich indywidualnych projektów itd


Powód sprzedaży

Problemy zdrowotne.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków