Stoisko - Wyspa z artykułami konopnymi, kosmetyki Swarzędz ETC • Cena: 24 900 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpię gotowy funkcjonujący biznes – Stoisko Konopna Wyspa
Stoisko funkcjonuje w centrum handlowym ETC Swarzędz od blisko 2 lat, posiada stałych klientów, w ofercie wysoko marżowe produkty: kosmetyki konopne, olejki cbd, susz, akcesoria tytoniowe, fajki wodne, bonga, słodycze konopne, branża z ogromnym potencjałem – bardzo szybka rozwijająca się w Polsce.
Brak konkurencji na galerii i w jej pobliżu. Wynegocjowane bardzo dobre warunki najmu.
Cena odstępnego to 24 tys zł (z towarem za ok 13-15 tys zł, możliwość odstąpienia stoiska mebli bez towaru za ok 13 tys zł) , czynsz do galerii to tylko 1313zł netto, umowa zawarta do 05.2023 z możliwością przedłużenia. Myślę że przed nami idealny okres (świąteczny), gdyby ktoś jednak stwierdził że to nie to z pewnością odzyska równowartość odstępnego z generowanej sprzedaży i może bez problemów rozwiązać umowę w maju. Po akceptacji galerii jest możliwość rozszerzenia asortymentu na stoisku.
Przedmiotem sprzedaży jest cała wyspa tj meble (wykonane na zamówienie ponieważ galeria akceptuję jedynie meble o wys. 1,3m, koszt obecnie to ok 15 tys zl), towar (wartość hurtowa ok 10 – 15 tys), wraz z odstąpieniem przekażę kontakty do wielu hurtowni i producentów z którymi współpracowałem przez te 2 lata (obecnie produkty są wyselekcjonowane wg zapotrzebowania i aktualnej sprzedaży – zdążyłem poznać branżę i praktycznie wszystkie produkty generują obecnie sprzedaż czy to na stoisku czy na allegro). Stoisko funkcjonowało stacjonarnie oraz sprzedawałem na portalu allegro – obecnie ze względów zdrowotnych zamierzam kontynuować sprzedaż jedynie internetowo (na stoisku sam obecnie nie prowadzę sprzedaży, zatrudniam 3 pracowników – umowa zlecenie – studenci). Dzięki równoległej sprzedaży internetowej produkty posiadały dużą rotację i mają długie terminy ważności.
W ramach sprzedaży przekażę także opisy wykonane przez copy writera na zamówienie – wraz z profesjonalnymi zdjęciami – 5 produktów (są to produkty występujące w różnych odmianach, więc niewielkim nakładem pracy tak naprawdę mamy ok 20 pozycji – wystarczy edytować nieco opis) , są to opisy i zdjęcia typowo pod allegro – generujące bardzo fajną sprzedaż.
Dodatkowo przekażę także 25 zdjęć pozostałych produktów, które sprzedaję także na allegro a producent nie udostępnia odpowiednich zdjęć dobrej jakości. (przy pozostałych produktach można korzystać ze zdjęć producentów).
Oferta skierowana jest szczególnie do osób, które chcą osobiście i z pełnym zaangażowaniem prowadzić swój biznes.
Data i warunki transakcji do ustalenia. Biznes ten może stanowić główne źródło utrzymania lub dodatkowy zarobek.
Stoisko wraz z allegro generuję stałe miesięczne zyski, sama wyspa także, jednak należałoby samemu poświęcić jej więcej czasu, obecnie zyski z samego stoiska pokrywają płace i czynsz. Przez te 2 lata skupiłem się głównie na promowaniu sprzedaży na allegro, obecnie zbyt mało czasu poświęcam na stoisko; pozostało także wypromowanie wyspy np. na facebooku lub google. (obecnie klienci trafiają jedynie z galerii co myślę że i tak jest bardzo dobrym wynikiem, przy odrobinie chęci wyspa będzie bardzo dochodowa nawet bez allegro, chociaż polecam takie hybrydowe działanie).
Możliwość wprowadzenia własnych produktów lub usług
Co najważniejsze nie jest to żadna franczyza – nie jesteśmy „uwiązani” konkretną hurtownią i ich marżami, możemy dowolnie sprzedawać to na co jest największy popyt. Nazwę stoiska konopna wyspa mam zarejestrowaną jako znak towarowy – mogę ją w ramach współpracy udostępnić na okres 12 miesięcy w cenie odstępnego (później temat do rozmów – jestem otwarty na propozycje) lub można promować stoisko po własną marką.


Nieruchomości i urządzenia

stoisko - meble, zatoworowanie, materiały autorskie do sprzedaży internetowej tj opisy i zdjęcia


Wsparcie posprzedażowe

chętnie przekażę wszystkie kontakty do hurtownii i producentów, mogę pomóc w rozpoczęciu sprzedaży na portalu allegro, wskażę produkty warte uwagi i przekażę info o branży


Powód sprzedaży

nasilające się problemy zdrowotne

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków