Sprzedaż wyodrębnionej części firmy - import i dystrybucja kosmetyków z morza Martwego na rynek polski • Cena: 230 000 zł
 • Przychody: 600 000 zł
 • Dochody: 200 000 zł
 • Rok założenia: 2007
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Firma PUH " TMB" Teresa Wolska z siedzibą w Kłodzku, woj.dolnośląskie to jednoosobowa działalność gospodarcza , zajmująca się w przedmiocie sprzedaży , bezpośrednim importem i dystrybucją na rynek polski , naturalnych kosmetyków z Morza Martwego marki Sea of Spa ( Izrael) oraz błota mineralnego i mineralnej soli kąpielowej. Firma posiada certyfikat wyłączności na rynek polski wraz ze wszystkimi niezbędnymi atestami potwierdzającymi oryginalność oraz jakość oferowanych przez nas produktów.
Na terenie Polski firma TMB prowadzi sprzedaż tychże produktów zarówno dla Klienta detalicznego oraz hurtowego. W zakresie sprzedaży detalicznej firma działa głównie w oparciu o sklep internetowy oraz firmy współpracujące przy odsprzedaży naszych kosmetyków w swoich działalnościach. Część hurtową stanowią przede wszystkim większe ośrodki Wellness and Spa , które firma TMB zaopatruje w błoto mineralne, sól mineralną , masła do ciała, peelingi i inne produkty zabiegowe. Z niektórymi ośrodkami SPA TMB posiada podpisane umowy na dostarczanie kosmetyków na zabiegi SPA i w razie zmiany właściciela mogą być one aneksowane na nowego właściciela. Ponadto firma TMB współpracuje także z salonami kosmetycznymi w takich miejscowościach jak Ciechocinek,Sopot,Warszawa, Kraków . Ściśle współpracuje także z Uzdrowiskami Kłodzkimi, Uzdrowiskiem Połczyn oraz Uzdrowiskiem Iwonicz oraz Wieniec Zdrój.
Możliwości rozwoju:
Produkty kosmetyczne Sea of Spa, mają ogromny potencjał sprzedażowy. Nie są to produkty masowe tylko specjalistyczne, nie są sprzedawane w ramach sieci Rosmann czy Sephora .
Klienci szukają obecnie takich kosmetyków. Naturalnych oraz nie powtarzalnych. Prawidłowa organizacja i zaangażowanie marketingowe produktów, spowoduje znaczne zwiększenie sprzedaży w niedługim okresie czasu.
Natomiast wprowadzenie stanowiska przedstawiciela handlowego, spowoduje zwiększenie sprzedaży w segmencie hurtowym. Firma TMB zaopatruje hotele SPA w różnych regionach Polski, a zatem możliwości sprzedażowe- pozyskanie nowych Klientów, w tym zakresie są ogromne. Zainteresowanie produktami z Morza Martwego w Polsce jest duże. Polacy wyjeżdzający do Izraela na wycieczki i odpoczynek bardzo często wracają do Polski już jako Klienci marki Sea of Spa.


Nieruchomości i urządzenia

W ramach sprzedaży części kosmetycznej firmy , na cenę sprzedaży oprócz towaru wpływ będą mieć : całe know-how zdobytej wiedzy na temat sprzedaży tych produktów i ich właściwości, bazy klientów detalicznych i hurtowych, dokumentacja handlowa firmy łącznie z jej prawną obsługą - np. zgłoszenia produktów do Europejskiego Systemu Certyfikacji Produktów Kosmetycznych , wzory dokumentów marketingowych i analiz finansowych firmy.


Wsparcie posprzedażowe

Firma PUH TMB Teresa Wolska ,oferuje wsparcie w zakresie wprowadzania produktów do sprzedaży, ich potencjalnego rynku zbytu, bezpośredni kontakt z producentem i pomoc w zakresie wynegocjonowania jak najlepszych warunków cenowych dla sprowadzanych produktów, w tym pomoc przy negocjacji ewentualnej umowy z producentem. Ponadto nasi pracownicy mogą uczestniczyć w organizacji sprzedaży ,szkoleń produktowych, organizacji administracyjnej jak również mogą służyć pomocą przy działaniach marketingowych dotyczących produktów marki Sea of Spa.


Powód sprzedaży

Właściciele firmy PUH TMB Teresa Wolska, zdecydowali się na sprzedaż firmy w zakresie branży kosmetycznej ze względu na swój wiek i chęć odpoczynku a także z powodu kłopotów finansowych , które powodują iż firma nie może się rozwijać tak jak powinna.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków