Sprzedam wyspecjalizowany sklep sportowy - stacjonarny i internetowy • Cena: 180 000 zł
 • Przychody: 650 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2006
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Firma działa nieprzerwalnie od 2006r i cały czas bardzo dobrze się rozwija (przez ostatnie lata wzrost obrotów corocznie o ok 30%), ma dobrą opinie na rynku, swoich klientów, duże możliwości rozwoju itd. Sklep dla wymagających klientów, same towary z wysokiego segmentu, najlepsze i najdroższe marki, głównie zimowe (narciarskie), ale nie tylko... w lecie m.in. tenis, trekking, nordic walking

Firma posiada własny lokal handlowy w Krakowie (b. dobra lokalizacja, duża witryna, przy głównej ulicy) – przyszły właściciel może kontynuować działalność w aktualnym miejscu (najem na korzystnych warunkach) lub swoim. Docelowo wchodzi w grę także sprzedaż lokalu.

Opcja nie tylko dla osób z Krakowa – sklep ma bardzo dobrze wypozycjonowaną stronę internetową, z samej sprzedaży internetowej sklep przyniósł dochód netto przez miesiące zimowe (od października do kwietnia) średnio 15tyś miesięcznie

Ze względu na to że firma posiada bardzo dobrą specjalizację zimową – dobra opcja np dla innej firmy „letniej” która szuka alternatywy na zimę (np. sklepu rowerowego) .

Przychód (obrót) – ostatnie lata:

2013r – 280tyś
2014r – 420tyś
2015r – 650tyś

Średnia marża – 20-25%

Zapraszam do kontaktu.

Ps. Ważne: wszystkie osoby wstępnie zainteresowane proszę o maila, przedstawienie się i parę słów o sobie. Proszę nie wysyłać krótkich maili w stylu „proszę o szczegóły i przesłanie pitów”.
Możliwości rozwoju:
Duże. Firma z roku na rok generuje coraz większe obroty. Jest kilka bardzo ciekawych pomysłów na dodatkowy rozwój które nie były wdrożone z powodów sprzedaży firmy.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniam duże wsparcie w postaci szkolenia z całości branży, oprogramowania itp. Chętnie też osobiście przedstawię osobę w środowisku i poznam z "kluczowymi" osobami, dystrybutorami itd


Powód sprzedaży

Osobisty, brak czasu na prowadzenie firmy (od dawna zajmuje się też zupełnie inną branżą której obecnie chce się poświęcić) - wszystko chętnie wyjaśnię podczas rozmowy:)

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków